in

Nová aplikace pro předplatitele Dota Plus

Valve přidává do předplatného Dota Plus další skvělou novinku. Jedná se o mobilní aplikaci s názvem Dota Pro Circuit, ve které budete mít přehled o všem, co se v profesionální Dotě děje.

Aplikace je dostupná uživatelům operačních systémů Android a iOS. Nejprve se musíte přihlásit ke svémů Steam účtu, aplikace sama zjistí stav vašich střepů

Na úvodní stránce naleznete aktuální informace k probíhajícímu DPC turnaji, přestupům v týmech a výsledkům turnajů již odehraných. Na druhé záložce je seznam všech ukončených turnajů současné DPC sezóny. Zajímavá je třetí záložka. Zde můžete sázet své střepy na vaše oblíbené týmy. Na každý z nich je vypsán kurz, jak to bývá u sázkových společností. Maximální možný počet vsazených střepů na jeden zápas je 100. Poslední karta vám nabízí sestavit si vlastní fantasy tým (vyberete si hráče ze všech zúčastněných týmů do svého týmu a podle toho, jak se jim dařilo získáváte body – pozn. red.). Podle úspěšnosti vašich vybraných hráčů se zařadíte na pozici v žebříčku, kde soutěžíte s ostatními uživateli. Pokud se umístíte vysoko, dostanete za odměnu několik tisíc střepů.

Pokud jste uvažovali o předplatném Dota Plus a máte rádi kompetitivní Dotu, tak je tato aplikace přesně pro vás. Je vidět, že se Valve snaží Dota Plus oživit těmito pěknými změnami. Doufáme, že s podobými změnami není konec a že přijdou další.

Zdroje: dota2.com

Michal Mašika

Michal Mašika

Článek napsal Michal Mašika

Redaktor Esportsmagazin.cz, nadšenec do esportu, programování a fotbalu.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nahrávám…

0

Zanech zde svůj názor