in

Nová mapa je online

Po dlouhém období, kterým mapa Busan prošla na testovacích serverech Ovewatche je konečně připravena na vypuštění pro širokou veřejnost. Blizzard aktualizoval live servery, kam byla nová mapa nahrána a to na všech třech hlavních platformách.

Nová mapa je zasazena do Jižní Korei, domovského města hrdinky D.Va. Na mapě budou k dispozici celkem tři oblasti – útočiště, základna MEKA a centrum města. Každá tato oblast má svou vlastní atmosféru a optimální styl hry, což ji dělá vzrušující pro kompetitivní hraní.

Nová mapa zůstane aktivní v kompetitivním módu a to po dobu několika týdnů. Zatím si na ni hráči budou moci zvykat v Arcade, custom games, nebo Quick Play. Krátká doba čekání na nový obsah, ať už jde o hrdiny, nebo právě mapy je pro Overwatch standardem.

Samotná mapa Busan byla odhalena 22. srpna během akce Overwatch, která se konala právě v Jižní Koreji. Společně s novou mapou byl na akci představen i filmeček k šampionce D.Va, „střelecká hvězda.“ Právě D.Va následně získala i nový epický skin Nano-Cola D.Va, který byl během výzvy s názvem „D.Va’s Nano-Cola Challenge“ přístupná pro všechny hráče. Nový skin pak mohli získat ti, kterým se podařilo vyhrát devět po sobě jdoucích zápasů. Tato výzva však již skončila.

Zdroje: dotesports.com

 Radim Minář

Článek napsal Radim Minář

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nahrávám…

0

Zanech zde svůj názor