in

Nové Tiery pro hodnocené hry

Vývojáři včera v novém videu „/Dev“ deníku oznámil chytané novinky, které čekají hráče v příští sezóně. Tou hlavní novinkou, která byla tak nyní představena je právě představení dvou nových Tierů v hodnocených hrách.

Jako první tu tak máme samotnou první hru, na začátku nové sezóny. Nově tak okamžitě po prvním zápasu dostanete provizorní rok, který se však po odehrání zbylých her již nemůže zhoršit. Pokud tak po první výhře dostanete například Silver III, tak i když další zápasy nedopadnou podle vašich představ, tak v něm i zůstanete. Při každé další výhře však dostanete větší porci LP. Do doby než odehrajete poslední „rozřazovací“ zápas uvidíte svůj rank pouze vy.

Nyní ale už k hlavní novince. Dvě nové divize v hodnocených hrách. Každý asi nějak začínal, ale pamatujete si na vaše první zápasy, kdy jste se museli z Bronzu šplhat co nejvýše? Určitě vás někdy napadla myšlenka, že někteří hráči si ani nezaslouží být ani v Bronzu a právě pro tyto hráče je nový Tier nazvaný prostě Iron, kam nyní spadnou ti nejméně nadaní. Na druhé straně tu však také čeká změna. Mezi Challengerem a Masterem nyní bude Grandmaster Tier. A to není všechno. Aby šplhání po divizích netrvalo tak mnohdy nekonečně dlouho, přišel Riot s řešením, kdy odstranil 5. divizi. Nejhorším umístněním tak bude vždy například Gold IV, nikoliv už Gold V.

Zdroje: dotesports.com

 Radim Minář

Článek napsal Radim Minář

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nahrávám…

0

Zanech zde svůj názor