in

Novoroční stream z centra New Yorku

Na nový rok se přímo v srdci New Yorku, na Times Square konal velký event pořádaný slavným streamerem Ninjou a jeho sponzory.

 

Letošní oslava nového roku se v centru metropole New Yorku nesla na vlně, která ovlivnila herní svět v roce 2018 – Fortnite a Twitch. Stream byl tentokrát v podání nejznámějšího streamera současnosti, Ninjy, který také celý event moderoval.

Počasí tento rok příliš nepřálo, ale i přes silný déšť se v centru města sešlo hodně lidí, kteří chtěli vidět Ninju streamovat na živo. Událost byla doprovázena slavnými osobnostmi, jako byl například Neymar Jr., slavný brazilský fotbalista, který v současnosti hraje za PSG, či osobnosti ze světa NHL a přišel si s Ninjou zahrát pár her a zároveň porovnat čelenky.

 

Celý večer se pak po boku Ninjy střídala známá jména z Fortnite scény, jmenovitě Dr. Lupo, TimtheTatMan a další. Kolem a kolem se událost přihlížejícím líbila a bylo to poznat, jak na návštěvnosti tak i sledovanosti na Twitchi.

 

Sledujte hru Live in Times Square for the Ninja New Years event! The last stream of 2018 od uživatele Ninja na adrese www.twitch.tv

 

Jedinou pomyslnou kaňkou na této oslavě bylo pouze nepovedené vystoupení s tancem Floss, kdy se Ninja snažil roztancovat publikum, avšak to bohužel necítilo v dešti stejný vibe a tak se k němu nikdo z publika nepřipojil.

Ninja odehrál celých 12 hodin s přehledem a ukořistil pár hezkých multikillů.  Celý záznam novoročního streamu je k dispozici výše.

 

Prokop Krčma

Článek napsal Prokop Krčma

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nahrávám…

0

Zanech zde svůj názor