in

Nový dopravní prostředek a více v novém updatu v8.10

Sezona 8 je již v plném proudu a hráči momentálně plní výzvy druhého týdne z celkových deseti. Přichází tak čas, aby nastaly jisté optimalizace a zároveň se aktualizoval obsah co se týče příběhu ostrova Fortnite.

Celkové téma nové sezony jsou piráti a nadále se pokračuje v příběhové linii Ice Kinga a Prisonera (hořící vězeň z Polar Peek lokace).

S updatem přijde také několik změn na mapě ostrova. Přibude nový dům ve Snobby Shores, tradičně zničená část Tilted Towers je již opravená a hotová a v Retail Row zmizel basketbalové hřiště. Také se změní podoba blocku – nově bude od hráče Prudiz a myslím, že se tentokrát velice povedl, co se týče vizuální podoby.  Vizuální změnu zaznamenaly také animace a různé malé detaily ve hře. Jako příklad uvedu použitívání štítů či medi-kitů, jenž teď mají novou a unikatní animaci.

Největší změnou ve hře je přidání dopravního prostředku Baller. Jedná se o ,,skleněnou“ kouli, ve které můžete jezdit po mapě. Vepředu je grapple na přitahování či přeskakování překážek.

Dále následuje dlouhý výčet změn, které se týkají arsenálu zbraní. Zmíním pouze ty hlavní a největší změny.

Heavy Assault Rifle se změnila hodnota, takže nyní již neexistuje zlatá (legendary) verze, ale maximum je pouze fialová (epická).

Clinger granátů u sebe můžete mít v jednom stacku pouze 6 a nikoliv 10, jako doposud.

Opravena byla většina bugů spojená s pirátskými kanony.

Velká změna je kolem prodejních automatů, které nyní nevyžadují žádné materiály za zbraně či předměty, ale naopak se zničí poté, co z něj jeden z předmětů vyberete.

Celkově tento patch byl hodně o opravování a optimalizaci hry a toho se také týká velká část patch notes, které můžete vidět na oficiálních stránkách Fortnite či Epic Games.

Na závěr bych zmínil, že byla opět upravena doba emotu Infinite Dab, ostatně jako v každém větším patchi doposud, a to ze 12 hodin na 13 hodin. Tradiční vtip od Epic Games pro pečlivé čtenáře svých patch notes.

 

Prokop Krčma

Foto: Epic Games

Článek napsal Prokop Krčma

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nahrávám…

0

Zanech zde svůj názor