in

Nový nejlepší tým LPL?

Tým o kterém v minulé sezóně prakticky nikdo neslyšel se nyní řadí mezi špičku toho, co může čínská LPL nabídnout a to vedle takových jmen jako jsou RNG, nebo Edward Gaming. Tým JD Gaming má před samotným play-off výborně nakročeno o čemž napovídá i jeho dosavadní score 12-3.

Z ničeho nic

Oproti všem očekávání tak tento celek nyní válcuje jeden tým za druhým a nevyhnulo se to ani takových velikánů, jako například zmiňovaných Edward Gaming, či RNG.
JD Gaming zakládá na svém midaři a celou hru tak koordinuje právě podle mid-lane, čemuž napomáhá i nejvíce zabití v lize a hvězdou středové linky se stal Zeng „Yagao“ Qi.
Právě díky jeho dominanci na lince má jungler Kim „Clid“ Tae-min prakticky naprostou svobodu po celé mapě a může tak plně pomáhat zbylým spoluhráčům na jejich linkách.

Může to vydržet? 

Když se posledně dostali do této situace narazili v prvním kole na Bilibili Gaming, ale nikdo nečekal že vyhrají.
Tentokrát je to však jiné. Když Yagao hraje na midu svou hru, obě postranní linky hrají co je potřeba tak mohou dokázat nemožné.
Tým však, jako ostatní, není bez vad. Preferují zejména agresivní styl hry kolem mid-lane a právě tato agrese se může otočit proti nim. V některých situacích si totiž počínají až příliš sebejistě.

Nyní již nezbývá nic jiného než si počkat, jak se jim v samotném play-off povede a zda se jim podaří ukončit nadvládu RNG a EDG. Všichni fanoušci si tak jistě mají na co těšit, protože JD Gaming podle dosavadních výsledků bezesporu mají na to, aby se podívali na jako zástupci čínského regiónu.

Zdroje: dotesports.com , LPL

 Radim Minář

Článek napsal Radim Minář

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nahrávám…

0

Zanech zde svůj názor