in ,

Nový skin iKONIK exkluzivně pro majitele Samsungu S10

Vývojáři z Epic Games se po velice vydařené akci s Galaxy skinem rozhodli pro další.

Galaxy skin, který byl určen pro nové majitele telefonu Samsung Galaxy Note 9 nebo Tab 4, byl uveden jako promo skin, právě k příležitosti uvedení těchto smartphonů na trh.

Tentokrát Samsung plánuje vydání svého nového modelu S10, a tak spolu s Epic Games vymysleli další akci. Tentokrát se jedná o skin do hry, který je vytvořený podle zpěváka K-Pop kapely iKON  Jung Chanwoo. Podobně jako skin DJ Marshmello, i tento bude mít svůj originální emote (tanec), který je převzatý z reálné choreografie kapely.

V posledních měsících lze tento způsob reklamy vidět stále častěji, například ve spojení s výrobci grafických procesorů. Není to tak dávno, kdy Nvidia uvedla vlastní skin do Fortnite pro majitele nových grafických karet. Zdá se, že tento trend jen tak neodejde a podobné akce budou přibývat.

Získat tento skin není však jednoduché, jedná se spíše o finanční stránku věci. Skin obdržíte pouze pokud budete majiteli Samsungu Galaxy S10, S10e nebo S10+, takže pokud by někdo měl zájem pouze o herní skin, v praxi by si musel pořídit nový telefon, aby si pak následně mohl skin ve hře odemknout, což z něj dělá nákladnou záležitost, a tak nebude tolik hráčů, kteří ho budou vlastnit.

Telefon bude oficiálně k dostání pro veřejnost 8. března a ne všechny telefony budou zahrnuty do této akce, takže pokud byste uvažovali o novém telefonu a zároveň jste fanoušky Fortnite, zkontrolujte si, zda váš prodejce je součástí této promo akce. Všechny oficiální prodejny Samsung se budou samozřejmě akce účastnit.

 

Zdroje: dotesports.com

Prokop Krčma

Článek napsal Prokop Krčma

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nahrávám…

0

Zanech zde svůj názor