in

Nový skin pro Tristanu

Nedávno jsme mohli od Riotu zaznamenat, že bude vytvářet nový skin pro Tristanu. Riot dal proto 3 návrhy a nechal samotné fanoušky, aby rozhodli jaký vzhled pro Yordlici vyberou. 

Fanoušci pak rozhodli takto:

  • Little Demon: 43 %
  • Sugar Rush: 30 %
  • Galactic Gunner: 27 %

Riot Stellari, pracovnice, která obstarává vývoje skinů pro šampiony na twitteru prozradila, jak skiny vznikaly. Dala za úkol jednomu výtvarníkovi jménem Jesse Li, aby vytvořil 3 skiny, ale pokaždé s jiným motivem. Od Riotu bylo požadováno, aby byl vytvořen návrh na „sci-fi“ skin a „zábavný“ skin. Poslední vzhled měl navrhnout sám autor na základě vlastního posudku.

Okolo vývoje nových vzhledů pro šampiony je vždy mnoho práce, tudíž než vznikne první nákres, probíhá v samotném Riotu několik průzkumů. Nyní se však postup úplně převrátil. A to tak, že nejprve vznikaly návrhy skinů a poté mohli fanoušci rozhodovat.

U nového skinu se chtějí vývojáři hlavně zaměřit na vzhled, aby Yordlice vypadala roztomile a zároveň démonicky. Proto tým vývojářů nyní plánuje několik setkání, na kterých se budou věnovat samotné tvorbě.

Zdroje: youtube.com

Tomáš Kratochvíl

Tomáš Kratochvíl

Článek napsal Tomáš Kratochvíl

Skateboardista, student letectví a redaktor EsportsMagazin.cz

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nahrávám…

0

Zanech zde svůj názor