in

Odstartovala CWL Pro League

Čekání je u konce. Odstartovala nejprestižnější liga v kompetitivním Call of Duty.

Na začátku liga nabídla dva zajímavé duely. Vůbec první zápas proti sobě sehrály celky Reciprocity Gaming a Red Reserve. Ve druhém se potom představili šampioni z Las Vegas OpTic Gaming proti Midnight Gaming.

Duel mezi Reciprocity a Red Reserve byl okořeněný také o to, že proti proti sobě postavil dvojčata skrapze (RR) a wuskina (RG). Bitvu o uvodní body začali lépe Red Reserve, kteří si připsali jasné vítězství na Hardpointu 250-93. Search n Destroy už byl vyrovnanější, ale vedení zvyšovali opět RR po skóre 6-4. Nejnapínavější byla mapa třetí. Na něm se Red Reserve ujali vedení 2-0, Reciprocity se snažili náskok stánhout a prali se o mapu čtvrtou. Bohužel pro ně si skrapz v důležitou chvíli připsali triple-kill a bylo rozhodnuto. Souboj dvojčat tak vyhrávají Red Reserve, kteří konečně předvedli hru, kterou od nich všichni očekávali.

 

 

OpTic Gaming za sebou nemají lehké chvíle. Nečekaně se museli kvůli problémům s cestováním vyrovnat se ztrátou Dashyho a natrénovat během pár dní alespoň základní taktiky s přichozím ZooMou. To se zdálo být až nemožné. Každopádně se stále jedná o velmi kvalitní tým a o favoritovi druhého duelu bylo jasno. Midnight Gaming tak mohli hrát uvolněně a snažit se favorita překvapit. A dařilo se jim to. OpTic se sice ujali na úvodním Hardpointu vedení o 80 bodů, Midnight ale zabrali, mapu otočili a po vítězství 250-215 slavili vedení 1:0. Greew Wall zřejmě zaskočení tempem, které s sebou Midnight přinesli, nebyli schopni odpovědět ani na následujícím SnD. MG šli okamžitě do vedení a hladce si mapu připsali 6-2. Rozhodující ránu zasadili Midnight na mapě Control, a to ve velkém stylu 3-0. OpTic tak podléhají outsiderovi tohoto duelu 3:0, což s jejich sebevědomím dost zamává. Těžko říct, zda to bylo tím, že OpTic zápas podcenili nebo se jen nestihli se záskokem patřičně připravit.

CWL Pro League pokračuje dalšími zápasy na twitch.tv/callofduty

Zdroje: twitter.com/CODWorldLeague

 Petr Utíkal

Petr Utíkal

Článek napsal Petr Utíkal

Streamer s láskou k esportu, vášnivý tenista a snažící se student.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nahrávám…

0

Zanech zde svůj názor