in

OGA Dota Pit Minor ovládli NiP

Po hladkém průchodu přes Upper Bracket dokázal švédský tým zvítězit i v těsném finále.

Úvodní duel sehráli Ninjas in Pyjamas (Ace, Fata, 33, Saksa, ppd) s černým koněm turnaje Majestic Esports (K1, Chris Brown, Wisper, Dunha1, Yadomi). Evropský supertým byl jasným favoritem, nicméně jihoameričané dokázali ve skupinách zaskočit své soupeře a snažili se o to i v této sérii. V obou hrách ovšem hladce zvítězili NiP a posunuli se dál v pavoukovi turnaje.

Dalším oponentem jim byl tým Forward Gaming (Yawar, CCnC, Sneyking, MSS, Kitrak), jenž ve skupině nepředváděl dobré výkony, ale v play-off proti Royal Never Give Up (Monet, Setsu, Flyby, Lanm, Ahfu) ukázal, že stále patří mezi špičku. NiP jsou ovšem úplně jiní soupeři. Neponechali nic náhodě a zvítězili velmi přesvědčivě v obou hrách. Čekalo na ně finále skupiny vítězů.

Tam narazili na celek Alliance (Madara, Qojqa, Boxi, Taiga, Insania), jež si poradil s EHOME (END, Ferrari_430, Xiao8, Xinq, y´) 2:0 a následně s BOOM ID (Dreamocel, Mikoto, Fbz, Jhocam, Khezcute) 2:1. První hra byla poměrně napínavá, trvala skoro 50 minut. Z vítězství se opět radovali NiP, kteří předváděli opravdu kvalitní Dotu. Další hra už trvala podstatně kratší dobu, Nip si pohlídali další výhru 2:0.

V grandfinále se střetli s EHOME, kteří museli projít celým Lower Bracketem po porážce od Alliance. Oba celky se střídaly v získávání jednotlivých bodů v Bo5 sérii. Všechny hry byly napínavé, týmy předvedly prvotřídní výkony. Nejzajímavější byla poslední hra, která trvala necelých 68 minut a vyhrát mohl kdokoli až do samého konce. Zvítězit se podařilo nakonec NiP, kteří se díky tomu kvalifikovali na Disneyland Major.

Ninjas in Pyjamas předvedli famózní výkony a rozhodně mají šanci na pěkný výsledek i na Majoru.

Zdroje: joindota.com

Michal Mašika

Článek napsal Michal Mašika

Redaktor Esportsmagazin.cz, nadšenec do esportu, programování a fotbalu.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nahrávám…

0

Zanech zde svůj názor