in

Ohlédnutí za DPL S6

V posledních dnech se odehrály zápasy play-off v první čínské Dota 2 lize. Hrálo se o 145 000 $ a postup na MDL Macau 2019. Dnes se podíváme na výsledky.

 

Ve skupině A se nejvíce dařilo celku Vici Gaming (Paparazzi, Ori, Yang, Fade, Dy) s 10 body. Z druhého a třetího místa postoupily týmy EHOME (Ego, Asd, Faith_bian, 姜岸, y) a IG Vitality (Dust, ButterflyEffect, Beyond, Mianmian, Llenn). V druhé skupině vládl tým PSG.LGD (Ame, Somnus, Chalice, Fy, xNova), který stejně jako Vici Gaming ve skupině A vyhrál všechny své zápasy. Kvůli zdravotním problémům ovšem museli hráči PSG.LGD z turnaje odstoupit. Jako druzí se umístili hráči Invictus Gaming (Doodle, Half, Xuan, Dogf1ghts, Oli) a poslední postupové místo zabral tým Newbee (Moogy, Sccc, Inflame, Waixi, Faith).

 

Část play-off byla značně ochuzená o PSG.LGD, pravděpodobně nejsilnější čínský tým současnosti. Přesto se bylo na co dívat, hlavně na hru Vici Gaming. Tento tým neztratil v celé lize jedinou hru a získal tak první místo. Jako vítězi tak náležela Vici Gaming pozvánka na MDL Macau 2019, ale protože už tým dostal přímou pozvánku dříve, tak byla pozvánka předána týmu EHOME, který se umístil na druhém místě. Třetí místo vybojovali hráči Invictus Gaming.

 

Zdroje: hujiwiki.com (foto)

Michal Mašika

Michal Mašika

Článek napsal Michal Mašika

Redaktor Esportsmagazin.cz, nadšenec do esportu, programování a fotbalu.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nahrávám…

0

Zanech zde svůj názor