in

OpTic představují ženský tým z Brazílie

OpTic Gaming rozšiřuje své řady, když přestavila nový ženský tým z Brazílie, který bude organizaci reprezentovat v Counter Strike:Global Offensive.

Během včerejšího dne se na twitteru OpTic Gaming objevila informace, že podepsali brazilský tým TiMe DaS LiNdAs. Tuto sestavu bylo dříve vidět pod křídly organizace Keyd Stars, kde je bylo vidět na většině turnajů určených pro ženské týmy, jako například Intel Challenge Katowice, nebo WESG Female 2017.

Novou sestavu tak tvoří hráčky:

  • Juliana „showliana“ Maransaldi
  • Pamella „Mr.“ Sjibuya
  • Bruna „bizinha“ Marvila
  • Gabriela „GaBi“ Maldonado
  • Camila „cAmyy“ Natale

Toto je teprve podruhé, kdy se organizace rozhodla podepsat další tým k jejich hlavní sestavě z Dánska, která reprezentuje barvy OpTic Gaming na soutěžích nejvyšší úrovně. Jejich druhá pětka „OpTic India“ přišla do týmu teprve v červnu a od té doby patří mezi nejlepší týmy indického regionu.

Hlavní sestava OpTic soutěží ve všech hlavních světových turnajích a právě po událostech DreamHacku ve Stockholmu jsou stále považováni za jeden z nejlepších týmů v zemi, samozřejmě až po Astralis, či North.

Nyní je jen otázkou, jak se bude dařit nově příchozí brazilské ženské pětici. Ta bude nadále soutěžit ve všech hlavních turnajích po boku sestav jako RES Gaming, CLG Red, nebo Team Dignitas Female. Je jen otázkou času, kdy se i ony zapíší do historie týmu OpTic Gaming.

Zdroje: dotesports.com

 Radim Minář

Článek napsal Radim Minář

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nahrávám…

0

Zanech zde svůj názor