in

Patch v7.10 – Vybalancování zbraní a nový event

Update, na který většina herní komunity netrpělivě čekala. Obsahuje mnoho oprav a úprav kolem zbraní a dopravních prostředků. Představen bude také nový event – 14 Days of Fortnite.

 

Nový event, který se jmenuje 14 Days of Fortnite, bude trvat 14 dní během, kterých se budou pravidelně měnit limitované herní módy, například Close Quarters, Everything Gold a podobné. Rotace bude startovat 19. prosince a každých 24 hodin se bude mód měnit.

Zbytek updatu se týká zejména herních úprav. Epic Games ohlásili přichod nového vozidla – DriftBoard, který bude určen jen pro jednoho hráče a prosakují informace, že se bude jednat o druh hoverboardu, ve vztahu k celé zimní sezóně a snowboardovým skinům.

 

Samotná letadla X-4 Stormwing mají celý seznam změn a úprav:

Při nárazu do budovy nebo objektu je poškození zvýšeno o 50 %.

Boost nyní pouze sníží poškození při průletu skrz stavby na 50 %, dříve při použití boostu bylo letadlo proti poškození immuní. Při zničení letadla bude posádka zraněna z 25 na 50 životů a zranění jde přímo do životů, nikoliv štítů. Tímto se trochu omezí počet náletů, kterých v posledních týdnech bylo více než dost a letadlo se tak stane více dopravním prostředkem než-li létajícím tankem, jak tomu bylo doposud.

Další obsáhlou kategorií, které se update věnuje je oprava všech možných bugů kolem Ziplines. Hodně hráčů je nechtělo používat už jen kvůli tomu kolik problémů s nimi bylo, všichni věříme, že nyní už bude vše fungovat jak by mělo a nebudeme zažívat případy, kdy neškodná zipline katapultuje hráče přes půl ostrova bez jediného důvodu.

V poslední řadě byli aktualizovány pravidla pro nový Explorer Pop-Up Cup a Friday Night Fortnite. Úprava se v tomto případě týka pouze množství materiálů za každou eliminaci protivníka a maximální množství materiálu, které u sebe jeden hráč může nosit.

 

Prokop Krčma

Článek napsal Prokop Krčma

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nahrávám…

0

Zanech zde svůj názor