Zdroje: Tým Brute
in ,

Petr Andrýsek a jeho další investice do esportu

Tentokrát putují miliony českých korun do týmu Brute.

Zhruba před 10 měsíci jsme vás informovali o vstupu Petra Andrýska do esportových vod. Tento ambiciózní, mladý podnikatel se s tím tzv. nepáře a plní své sliby, které si dal pro rok 2019. Mimo společnost MADMONQ, která patří mezi jeho podstatnou část esportových akvizic, se rozhodl pro investici do esportového týmu Brute.

S tímto nejrychleji rostoucím týmem u nás má v plánu dobýt evropskou kompetitivní scénu. Za pouhé 3 roky fungování tým Brute dosáhl mnoho úspěchů a vyrovnal se profesionálním týmům evropského měřítka. Mezi největší úspěchy patří 1. místo na PRIMA COOL Finals v Praze, 2. misto na Polbit Aréně v Polsku a kvalifikace na Games Clash Masters.

V Česku zatím není moc esportových týmů, které by dokázali konkurovat zavedeným týmům z Evropy. Český a slovenský trh potřebuje někoho, kdo bude první a ke komu bude moci ostatní vzhlížet. Esport tým si každý představí jako partu kluků, co hrají profesionálně hry. Já v tom vidím byznysový přesah. Tým by měl být nástroj, který pomáhá dostat esport do mainstreamu a propojit offline a online svět showbyznysu skrze hry. říká investor Petr Andrýsek

Za naši relativně krátkou historii se celku Brute podařilo získat řadu solidních umístění a ukázat, že patříme mezi špičku tuzemské scény. Tohle je ale pro nás pouze odrazový můstek. Věřím, že Petrovo byznysové know-how a konexe, pomohou našemu klubu zařadit se mezi špičku evropské scény a poskytnout našim hráčům zázemí, které si zaslouží. dodává CEO Brute Jaroslav Chlumský

Mezi partnery týmu pro následující sezónu je společnost Dell Gaming, včetně její dceřiné firmy Alienware- Dalšími partnery pak je energetický nápoj SEMTEX a již dlouholetý sponzor týmu Brute – výrobce periferií a komponentů XPG.

Jiří Sedláček

Článek napsal Jiří Sedláček

Zakladatel EsportsMagazin.cz, fanoušek esportu, VR, blockchainu a kryptoměn.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nahrávám…

0

Zanech zde svůj názor