in

Přichází nový hrdina?

Představení nového šampióna do League of Legends je zdá se blíž, než všichni předpokládali. Riot vypouští do světa první vodítka, která odstartovala vlnu dohadů a teorií.

 

Zveřejněny byly obrázky, které jsou všechny umístěny do světa Demacie a obsahují známou trůnní místnost. V pozadí na samotném trůnu pak sedí postava, která ovládá dva dlouhé zlaté řetězy. Všechno, co je doposud známo je právě to, že hrdinové DemacieGaren, Lux a nejspíše i Jarvan jsou zatčeni právě v těchto řetězech. Tyto fakty tak naskýtají vysvětlení, že právě postava na vyobrazena na trůně je novým hrdinou a půjde o nějakého zločince, který usiluje o trůn Demacie.

 

 

Zaměříme se na to jediné co je jisté – řetězy. Ty jsou vždy spojovány se zločinci a právě v nich můžeme vidět známé hrdiny, kteří jsou jimi spoutáni. Samotný Jarvan však na obrázcích vidět není, ale skutečnost, že právě on je králem a trůn tak patří jemu, zejména když je vidět i jeho kopí či Cataclysm, nasvědčuje tomu, že nový hrdina bude nepřítelem koruny Demacie.

 

Foto via Riot Games
Foto via Riot Games

 

Všechno to jsou samozřejmě dohady z toho mála, co se dalo vyčíst pouze z obrázků. Na více informací si budeme muset počkat, až Riot přijde se svým oficiálním představením, což bude doufejme brzy.

 

 Radim Minář

Zdroje: dotesports.com

Článek napsal Radim Minář

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nahrávám…

0

Zanech zde svůj názor