in ,

Příjmy Fortnite na zařízeních iOS dosáhly 300 milionů dolarů

Hra Fortnite: Battle Royale dosáhla impozantního milníku příjmů na zařízeních se systémem iOS. Pouhých 200 dní po prvním uvedení populární hry do obchodu iOS dosáhla společnost Fortnite 300 milionů dolarů, podle statistik webových stránek SensorTower.

Hráči Fortnite na zařízeních iOS vynakládali v průměru 1,5 milionu dolarů denně od zahájení hry a zhruba 2,5 milionu dolarů od zahájení šesté sezóny od 27. září.

Toto číslo překonává i některé z největších mobilních her současnosti v prvních 200 dnech jejich provozu. Například Clash Royale za prvních 200 dní vydělala téměř 250 milionů dolarů, což je o 50 milionů dolarů méně než to, co dosáhlo Fortnite.

PUBG Mobile v zařízeních s operačním systémem iOS dosáhlo přibližně 47 milionů dolarů. PUBG Mobile je k dispozici téměř po stejnou dobu od vydání, a to od 15. dubna.

Tak či tak jsou na scéně ještě ziskovější mobilní hry, kterým Fortnite čelí. Rekordmanem je například hra Pokémon GO, která v neskutečně krátkém čase (113 dní) dosáhla stejného příjmu jako Fortnite za 200 dní. Dodnes Pokémon GO vydělává nemalou částku denně.

 Jiří

Jiří Sedláček

Článek napsal Jiří Sedláček

Zakladatel EsportsMagazin.cz, fanoušek esportu, VR, blockchainu a kryptoměn.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nahrávám…

0

Zanech zde svůj názor