in ,

Přišel nový patch 7.22

Dota 2 dostává nový update

Už dlouho jsme očekávali další patch do své oblíbené hry. Ten podle předpokladů přišel po posledním Majoru, tedy po tom pařížském. Zmíněný patch 7.22 přináší do hry velké množství změn.

Jednou z nejpodstatnějších informací je, že IO je opět dostupná v kapitánském režimu. Můžeme ji tedy vidět opět na profesionální scéně. To samé platí také pro nejnovějšího hrdinu – Marta.

Zdroj: dota2.com

Dle mého názoru prošel nejpodstatnější změnou Aghanim´s Scepter. Nejenže každý hrdina dostal využití tohoto předmětu, ale také ho můžete s použitím receptu za 2 000 zlatých zkonzumovat podobně jako Moon Shard. Tím ušetříte místo v inventáři při zachování jeho efektu. Velký potenciál má tedy v tomto patchi Alchymista, který může Aghanimy rozdávat spoluhráčům. Zároveň za konzumaci nebo darování Aghanim´s Scepteru získává permanentně 30 poškození a 6% navýšení magického poškození.

Asi nejočekávanější změnou byl drastický nerf nejsilnějšího hrdiny v patchi 7.21, jímž byla Drow Ranger. Její ultimátní schopnost nyní okamžitě nezabíjí Ancient creepy (stále jim dává bonusové poškození) a také neproráží veškeré brnění, nýbrž pouze základní brnění.

Zdroj: goodfon.com

Na všechny změny a jejich detaily se podrobně podíváme v analýze patche, takže nezapomeňte zhlédnout rozbor Petra „c1RcA“ Trávnika.

Michal Mašika

Článek napsal Michal Mašika

Redaktor Esportsmagazin.cz, nadšenec do esportu, programování a fotbalu.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nahrávám…

0

Zanech zde svůj názor