Zdroje: Riot Games
in ,

Profesionální hráč League of Legends kupuje celý bytový komplex

Impact z Team Liquid nešetřil a rozhodl se zakoupit celý bytový komplex v Jižní Koreji.

Top-laner týmu Liquid, Jung “Impact“ Eon-yeong, ukázal na svém Twitteru jeho novou budovu, kterou nedávno zakoupil v Jižní Koreji. Rovněž uvedl, že na ni šetřil peníze od roku 2012, kdy se stal profesionálním hráčem League of Legends.

Ikdyž Impact nešel do detailů, jak s budovou naloží, zdá se, že by mohla sloužit jako tréninkové zařízení pro něho a jeho tým. Budova taky nese jeho jméno nad vchodem.

Impact take nabídl využití budovy některým z hráčů, kteří chtějí přijet do Jižní Koreje. Země je často cílem nejen týmů, ale také jednotlivých hráčů, kteří se zde zdokonalují.

Jung se prosadil zejména v týmu SK Telecom s Leeem „Fakerem“ Sang-hyeokem, s kterým vyhrál Worlds 2013. Po odchodu z SKT na začátku sezóny 2015 se přestěhoval do LCS v Severní Americe. V roce 2018 nastoupil do Team Liquid.

Team Liquid
Zdroje: Riot Games

Impact se řadí mezi šestnáctého nejvýdělečnějšího pro-hráče League of Legends. Z turnajových výher si odnesl zhruba 12,3 milionu českých korun. Jeho samotná investice do celého domu je důkazem toho, jak daleko se League of Legends dostalo jako esport za pouhých 7 let, od doby, kdy Impactovi začala kariérní dráha profesionálního hráče.

 
Jiří Sedláček

Článek napsal Jiří Sedláček

Zakladatel EsportsMagazin.cz, fanoušek esportu, VR, blockchainu a kryptoměn.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nahrávám…

0

Zanech zde svůj názor