Zdroj: Valve
in

Profesionální hráči CSGO si stěžují na nepříjemnou CT stranu na mapě Vertigo

Některým z nich na mapě nevyhovuje vůbec nic.

Mapa Vertigo oficálně vstoupila do kompetitivního hraní tento měsíc a BLAST Pro Series v Madridu byla první velkou události, která mapu měla využít. Mnoho profesionálních hráčů však mapu tvrdě zkritizovalo.

V Madridu se totiž ukázalo, že je mapa Vertigo mnohdy zneužitelná. Například zápas mezi Movistar Riders a Giants, se ukázal jako ukázkový příklad toho, jak mapu zneužít na straně CT, a to přesně na A bomb. Jak? Na to se koukněte níže.

Od Madridu, Vertigo vstoupilo do dalších dvou velkých turnajů: ESL Pro League a ECS. Čím více se však mapa hraje, tím více hráčů si stěžuje.

Během hry Liquid vs Luminostiy na mapě Vertigo, která se konala na ECS 15. května, známý CSGO hráč Daniel „DDK“ Kapadia řekl, že mapa je nudná.

Z důvodu negativních příspěvků na mapu Vertigo, které přichází od profesionálních hráčů, se bude Valve muset na mapu podívat detailněji a opravit ji v nadcházející aktualizaci. Vývojáři CSGO jsou na to zvyklí již z minulosti, kdy takto opravovali mapu Cobblestone nebo Overpass.

Prozatím to opravdu vypadá, že CT získává neskutečnou výhodu minimálně na A bomb místě. Co si o mapě myslíte vy?

Jiří Sedláček

Článek napsal Jiří Sedláček

Zakladatel EsportsMagazin.cz, fanoušek esportu, VR, blockchainu a kryptoměn.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nahrávám…

0

Zanech zde svůj názor