in

První týden Divize B CWL Pro League je minulostí

Divize B CWL Pro League je právě v polovině a i poslední den prvního hracího týdne nabídl zajímavé výsledky.

Španělští Team Heretics si zatím drží neprůstřelnost a zůstane tomu tak i nadále. V zápase proti Excelerate Gaming, kteří drží spíše spodní příčky tabulky neměli nejmenší problém zazářit a potvrdili roli favoritů, kterou si získali v průběhu celého prvního týdne. Hardpoint na Gridlocku zvládli 250-219. Frequency Search and Destroy poté 6-3. Potvrzení vítěsztví 3:0 přišlo v těsném souboji na Frequency Control 3-2. Heretics tak zůstávají stoprocentní, zatímco Excelerate padají v tabulce ještě níž.

Denial Esports chtěli v dalším zápase proti EnVy zabojovat o první vítězství. Bohužel pro ně jim v cestě stál velezkušený soupeř. Nicméně vyrovnanější souboj to být nemohl. Na Gridlock Hardpoint rozhodlo pouhých pár vteřin, které šly ve prospěch EnVy. Denial ale vyrovnali hned na mapě následující, když zvládli vypjatou koncovku Arsenal SnD 6-5. Control na mapě Gridlock byl také vyrovnaný až do posledních vteřin. Nakonec ale zvítězili zkušenosti na straně EnVy, kteří se dostali do vedení 2:1 po skóre 3-2. Denial Esports, zřejmě zlomení po prohře na předchozí mapě, si nebyli schopni vynutit rozhodující pátou mapu a snadno podlehli EnVy na mapě čtvrté 58-250. Denial tak drží úplné dno tabulky bez jediné výhry.

 

 

Splyce zatím drtí konkurenci ve velkém stylu a jinak tomu nebylo ani v zápase, který sehráli proti týmu Enigma 6. Hacienda Hardpoint zvládli lépe právě Splyce poměrem 250-202. Druhá mapa se také sehrála na mapě Hacienda, tentokrát ovšem jako SnD, které nabídlo vyrovnanou podívanou se šťastnějším koncem pro favority ve žlutém. Ti zvládli koncovku 6-5 a byli tak ve vedení 2:0. E6 ještě zvládli odvrátit porážku na mapě Seaside Control skórem 3-2. Nicméně to bylo vše a Hardpoint na čtvrté mapě Frequency ovládli opět Splyce 250-230.

Poslední zápas třetího týdne CWL Pro League sehráli eUnited proti 100 Thieves. Na obou stranách stály celky, které patří mezi favority celé ligy a proto se očekával vyrovnaný duel. Toho se fanoušci dočkali. Představení skvělého CoD odstartovalo na mapě Seaside Hardpoint, kde šlo o každou vteřinu. Konečné skóre 250-242 pro eUnited slibovalo, že se v dalších mapách série máme na co těšit. 100 Thieves nedokázali proměnit ve výhru mapu druhou, kde měli ke konci navrch a těsně eUnited podlehli 5-6, což znamenalo vedení eUnited v sérii 2:0. 100 Thieves v čele s Kennym převedli bezchybnou mapu Control na Frequency. 3-0. Vyrovnat se jim povedlo na Gridlock Hardpoint, kdy koncovku ovládli poměrem 250-225. Rozhodovala tedy mapa pátá, Frequeny SnD. Na něm tahali za kratší konec 100 Thieves a i když ke konci dotahovali, eUnited si pohlídali poslední bod a sérii ukončili za stavu 6-4.

Druhý týden Divize B CWL Pro League startuje už toto pondělí!

Zdroje:
twitter.com/CODWorldLeague (foto)
dotesports.com (foto, výsledky)

 Petr Utíkal

Petr Utíkal

Článek napsal Petr Utíkal

Streamer s láskou k esportu, vášnivý tenista a snažící se student.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nahrávám…

0

Zanech zde svůj názor