in

Rekkles přepouští své místo v All-Stars Broxahovi

Martin „Rekkles“ Larsson je bezesporu jedním z ikonických hráčů evropské LCS. Jeho fanouškovská základna čítá fanoušky z celého světa a jeho tým Fnatic tento rok ukazuje že patří mezi nejlepší týmy světa, když na světovém šampionátu jsou již v semifinále. Nikoho tak nepřekvapilo, že právě on vyhrál letošní hlasování fanoušků o to, aby se účastnil celosvětové akce v Las Vegas, kde by reprezentoval Evropu.

 

Navzdory vítězství v hlasování se Rekkles tohoto turnaje nezúčastní. Místo toho však přepustil svůj post pro svého spoluhráč a junglera, kterým není nikdo menší než Mads „Broxah“ Brock-Pedersen. Sám Broxah na svém twitteru reagoval, že s radostí přijímá a nyní se do Las Vegas chystá společně s midařem Rasmusem „Caps“ Winherem, která je druhým v pořadí hlasování fanoušků.

 

Fanoušci samotného Rekklese však toto jeho rozhodnutí nesou s jistou nevolí, protože spousta z nich se na jeho představení chtělo vypravit. Rekkles však již 17. října požádal své fanoušky o tom, aby hlasovali pro ostatní hráče jeho týmu místo něj. To nutně nemuselo znamenat, že by All-Stars nechtěl odjet, ale po tom co pozvánku odevzdal spoluhráči se zdá, že tomu tak bylo od samého začátku.

 

Skutečnost, že Rekkles a Caps vyhráli toto hlasování není rozhodně žádným překvapením. Kromě špičkového úspěchu týmu v domácí soutěži jsou nyní jedním ze čtyř nejlepších na světovém poháru v Jížní Korei.
Minulý víkend porazili jednoho z aspirantů na vítězství, čínské EDG, díky čemuž si zajistili místo v semifinále. V něm tak v neděli narazí na americké Cloud9, kdy se pokusí se probojovat až do samotného finále.

 

Zdroje: dotesports.com

 Radim Minář

Článek napsal Radim Minář

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nahrávám…

0

Zanech zde svůj názor