Kdo jsme?

Jsme odborný magazín zabývající se profesionálním hraním počítačových her. Každý den informujeme o aktualitách ze světa esportu, přinášíme rozhovory s největšími herními osobnostmi z Česka i ze zahraničí a mediálně podporujeme české i slovenské turnaje. Náš přístup je unikátní v tom, že propojujeme výsledkový servis a reportáže ze zápasů s novinkami ze světa byznysu. Naši čtenáři tak mohou nahlédnout pod pokličku esportu a poznat všechny podoby odvětví, jehož hodnota každý rok roste zhruba o 50 %. Dali jsme dohromady mladý tým, který již ale má několikaleté zkušenosti ze světa médií, marketingu a sociálních sítí.

Co vám můžeme nabídnout?

Protože se zaměřujeme na odbornou komunitu, odpovídá tomu i věkové složení našich čtenářů – asi 60 % tvoří věková skupina 18-24 a třetinu hráči ve věku 25-34 let. Zaručujeme vám přímé oslovení herní komunity, která ve světě i v Česku každým rokem výrazně roste. Vybrat si můžete z nabídky standardní krátkodobé spolupráce či výhodnějších balíčků zahrnující dlouhodobou spolupráci a speciální nabídky na míru inzerenta.

Speciální nabídka na míru inzerenta

V případě zájmu o speciální inzertní formát nás neváhejte oslovit. Společně vymyslíme dlouhodobější projekt vám přesně na míru. Cenová nabídka se bude odvíjet od rozsahu spolupráce. Neváhejte nás kontaktovat a domluvte si s námi osobní či virtuální setkání.

„Esport je více než soupeření hráčů o turnajový pohár. Je to velký svět, který se stal celosvětovým fenoménem a pro mnohé také zajímavou investiční příležitostí. Naší hlavní výhodou je propojení herních a byznysových témat, oslovování esportových osobností z různých oblastí a pravidelný zpravodajský servis napříč sociálními sítěmi.“

Jiří Sedláček, zakladatel a šéfredaktor