Zdroje: Riot Games
in ,

Riot Games představil novou vydavatelskou značku s názvem Riot Forge

Jedná se o vydavatelství, které bude spolupracovat s různými dalšími herními studii či vývojáři.

Společnost Riot Games oznámila, že spouští nové vydavatelské studio, které nese název Riot Forge. Tímto studiem vyzývá další vývojáře her, aby vytvořili své vlastní příběhy ve hře League of Legends a sdíleli je se světem.

Riot Games ví, jak komunitu League of Legends šokovat. Například letos oznámila hned nekolik nových her, a to Project A, karetní hru Legends of Runeterra nebo Teamfight Tactics.

Nyní přichází se zbrusu novým počinem ve formě studia Riot Forge, který má primárně pomáhat začínajícím vývojářům her. Leanne Loombe, která je vedoucí Riot Forge, oznámila nový projekt studia během probíhajícího eventu CCXP v Brazílii.

Vyrábíme více her – her, o kterých jste dosud neslyšeli – ale tentokrát to děláme trochu jinak, řekla.

Cílem Riot Forge je vytvářet hry mimo kompetitivní prostředí a najít jiné způsoby, jak hráče zapojit do světa League of Legends. Společnost rovněž dodala, že hry budou dostupné jak na PC, mobilech, tak i na konzolích. Některý hry se však mohou objevit pouze na jedné z platforem pro co nejlepší herní zážitek.

Vydavatelství Riot Forge se poprvé představí na The Game Awards příští týden 12.prosince, kde odhalí novou videohru. Těšíte se, co si pro nás tentokrát Riot připravil?

Jiří Sedláček

Článek napsal Jiří Sedláček

Zakladatel EsportsMagazin.cz, fanoušek esportu, VR, blockchainu a kryptoměn.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nahrávám…

0

Zanech zde svůj názor