in

Riot zveřejnil místa konání nadcházejících Worlds

Světový šampionát 2018 v Jižní Korei čeká o víkendu teprve finále, ale ve snaze „vybudovat a udržet dlouhodobou budoucnostRiot oznámil místa konání světových šampionátů pro rok 2019, 2020 a 2021.

 

Jedná se o bezprecedentní oznámení přímo od Riotu, protože místa konání světových šampionátů nejsou typicky ohlášeny tak brzo před jejich konáním. Například místo letošního turnaje bylo oznámeno až na konci léta. Dokonce k samotnému oznámení došlo až poté, co si opakovaně stěžovali profesionálové z oboru, nebo osobnosti z YouTube, či Twitche.

 

Toto oznámení má za cíl dlouhodobě zavázat týmy pro hráče a fanoušky. Příští rok se tedy Worlds po čtyřech letech opět vrátí na starý kontinent, do Evropy. Místem konání pro rok 2019 bude AccorHotels Arena v Paříži. V roce 2020 se vrátí zpět do Číny a v roce 2021 zavítají do Severní Ameriky. Přesná místa, kde se budou v Číně a Americe Worlds konat ještě nejsou známa, ale přece jen je to ještě dlouhá doba.

 

Cílem společnosti Riot je poskytnout fanouškům, hráčům, týmům, partnerům a samozřejmě i tisku více času na plánování a společnost je přesvědčena, že je to důležitý krok k uvolnění větší hodnoty pro všechny účastníky.

 

 Radim Minář

Zdroje: dotesports.com

Článek napsal Radim Minář

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nahrávám…

0

Zanech zde svůj názor