Zdroj: www.millenium.org
in ,

Rogue se loučí s junglerem

Rogue se loučí s jejich momentálním junglerem, kterým je Mateusz „Kikis“ Szkudlarek. Tým věří, že tato změna bude velmi přínosná pro nadcházející split.

Celky, kterým se nepodařilo probojovat na MSI, mají momentálně volno a ladí sestavu pro následující letní split. A právě s jednou velkou změnou přišel tým Rogue, který působí v LEC.

Během jara se týmu v prvním splitu vůbec nedařilo. Jelikož z 21 her tým 19x prohrál a pouze 2x vyhrál, rozhodlo se proto vedení s tím něco udělat. Díky tomuto skóre se celek umístil na posledním místě tabulky LEC.

Samotní fanoušci netušili, co se v útrobách týmu děje, jelikož to bylo vidět i na hře, kterou Rogue předváděli. Veškerá koncentrace a nadšení bylo pryč. Většina příznivců si chvilkami myslela, že tým Rogue nemá takovou úroveň, aby dokázal čelit ostatním týmům v lize a zároveň s nimi držet krok.

Vedení Rogue se rozhodlo propustit dosavadního junglera Kikise. Věří tak, že je to jedna z prvních možností, jak zlepšit celkovou hru.

Sám manažer týmu Rogue ocenil výkony Kikise, které prováděl v prospěch týmu, ovšem také uznal, že je potřeba celek pozměnit. Dále dodal za celý tým, že děkuje za oddanou práci pro tým Rogue a především přeje Kikisovi hodně štěstí v následujícím angažmá.

Rogue se tedy momentálně potýkají s velkým problémem, a to kde sehnat nového junglera. Ovšem zřejmě toto nebude poslední změna, jelikož vedení organizace uvedlo, že na jejich seznamu je pár dalších hráčů, které je nutné přehodnotit, jestli pro tým mají určitou hodnotu a kvality ke zlepšení. Pokud by tomu tak nebylo, došlo by k velkému zaneprázdnění manažerů týmu.

Přejeme proto Kikisovi hodně zdaru a doufáme, že ho v nadcházejícím splitu opět někde uvidíme.

Tomáš Kratochvíl

Článek napsal Tomáš Kratochvíl

Skateboardista, student letectví a redaktor EsportsMagazin.cz

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nahrávám…

0

Zanech zde svůj názor