in

Roster changes před novou sezónou Call of Duty World League

Světová liga Call of Duty se dočkala asi největší změny od svého vzniku. S novým CoD totiž dochází k rozšíření počtu hráčů v týmu ze čtyř na pět.

To samozřejmě zamíchalo se sestavami stávajících týmů. Svět Pro League jíž dříve zasáhla nejedna rostermanie, a hráči pendlovali mezi týmy asi jako míček při ping-pongu ze strany na stranu. V minulé sezóně to podle výsledků zvládli nejlépe Rise Nation nebo třeba Team Kaliber. Také v posledních fázích minulé sezóny zlepšující se Luminosity, kteří si začali zvykat na příchod FormaLa. Ovšem CWL Champs ovládli překvapivě Evil Geniusses a Silly tak trochu ukázal, že EUnited udělali chybu, když byl odejit z jejich rosteru.

Pojďme se spolu podívat na některé zajímavé pohyby hráčů, které se před prosincovým startem sezóny uskutečnily.

Jako první oznámili svůj petičlenný tým Red Reserve. K nim přechází z týmu Splyce Bance. Není se moc čemu divit. Splyce nepředváděli dobré výkony a změna v týmu byla potřeba. Bance tak doplní nejlepší evropský celek, který s ním budou stejně jako v minulé sezóně hájit Zer0, Rated, Skrapz a Joee.

Team Envy to vzali radikálnější cestou a k Hukovi, který jako jediný zbyl z přechozí sestavy, přidal celý tým světových šampionů z Evil Geniusses. SiLLy, Aches, Assault a Apathy budou chtít potvrdit formu z konce minulé sezóny.

100Thieves se chystají ovládnout letošní CWL a jdou do toho po hlavě. Z Team Kaliber přišli Kenny a F3rocitys. Mladé hvězdy zářily celou minulou sezónu a bude zajímavé sledovat, jak se jim bude dařit v novém týmu, který doplní Octane přicházející z OpTicu, Slasher z Rise Nation a nakonec Enable.

OpTic Gaming si ponechali superstar Call of Duty Scumpa a spolu s ním zůstal i Crimsix. Doplní je mladičký objev minulého roku TJHaly, zpět se vrací Karma a záda jim bude krýt Dashy, přicházející z compleXity.

Velké překvapení si nachystali lidé z Team Reciprocity, kteří oznámili vstup do ligy. Vstup to bude rozhodně zajímavý. Barvy nově příchozího týmu budou hájit bývalí hráči UNILAD Zed, Seany a wuskin. Doplní je pak Denz z týmu MindFreak. A nakonec dlouho angažmá hledající Tommey. Ten se vrací po delší pauze, kdy byl v průběhu minulé sezóny vyhozen z týmu Splyce. Snažil se také vzkřísit Team Vitality, ale ani to se nepovedlo a po krátké kariéře fulltime streamera se vrací do kompetitivního CoD.

V týmu Splyce po všech roster moves zbyl jen jurd. Dříve čístě evropská organizace se letos rozhodla pro mezinárodní roster. Přišel Accuracy, který minulou sezonu hájil barvy Team Kaliber. Jako další byl oznámen přstup Loonyho z Rise Nation. Na Loonyho bude, jako na hlavní hvězdu minulé sezóny, velký tlak. Jako poslední články přistoupili Aqua spolu s Donnym. Sám jsem zvědavý, jak se tento roster spolu sžije.

Faze Clan věří svému původnímu týmu ve složení Priestah, ZooMaa, Attach, Replays. Do týmu se přidává Methodz, po neúspěšném angažmá v OpTic Gaming.

Temperamentní EUnited si podle očekávání podrželi Claystera a dvojčata Arcityse s Prestinnim. Z Enigma 6 přichází Abezy, z Luminosity zase veterán a dvojnásobný mistr ligy JKap.

Evil Geniusses rozhodně budou chtít navázat na úspěch z minulé sezóny. Otázkou je, jak jim to půjde v novém složení. Za EG budou bojovat FeLo, Goonjar, Lacefield, Royalty a Saints.

Luminosity Gaming taky věří základu svého týmu z minulé sezóny. Zůstáva FormaL, John i Slacked. Dolpní je v minulém roce skvěle hrající Gunless spolu s Classicem. Jedná se o jeden z papírově nejsilnějších týmů, které do nové sezóny CWL nastoupí.

To byly hlavní změny v rosterech, které se udály běhěm příprav na novou sezónu CWL. První major nás čeká už 7. – 9. prosince.

 

 Petr Utíkal

Petr Utíkal

Článek napsal Petr Utíkal

Streamer s láskou k esportu, vášnivý tenista a snažící se student.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nahrávám…

0

Zanech zde svůj názor