in

Rozlosování skupin CWL London

Známe rozlosování čtyř skupin pro další Major sezóny CWL Pro League, konající se tentokrát u nás v Evropě, konkrétně v Londýně.

Ve skupině A je o favoritovi jasno. OpTic Gaming budou sahat po nejvyšší příčce a bude těžké je zastavit, i když je pravda, že v poslední fázi cross-divizní části CWL Pro League se jim příliš nedařilo. Komu se naopak dařilo byli 100 Thieves, kteří se budou snažit OG ve skupině svrhnout z pozice favorita. Kdo naopak může tyto dva celky zaskočit jsou týmy Enigma6 a Reciprocity. E6 zrovna v letošní sezóně nezáří a ve skupině A jsou největší outsiderem. Reciprocity naproti tomu umí favority překvapit, i když nevyrovnanost jejich výsledků jim zatím láme vaz.

Pokud by se o některé ze skupin mohlo mluvit jako skupině smrti, bude to právě skupina B. Gen.G, Luminosity, Splyce. Tyto tři týmy se budou prát o nejvyšší příčku a rozhodně se bude na co dívat. Nevsadil bych na vítěze ani korunu. Kdo se bude snažit vmísit se mezi velikány budou Denial Esports. Ti mají před sebou přetěžký úkol, a to zkusit aspoň zabodovat mezi nejlepšími celky této sezóny.

Ve skupině C to vypadá podobně komplikovaně. Favorité jsou ale o něco jednoznačnější. EUnited by si měli dojít pro nejvyšší příčku. Na záda jim ale budou dýchat Red Reserve, kteří předvádí v letošní sezóně buď výkony z jiné planety nebo úplně průšvihy, nic mezi tím. Světoví šampioni posledního ročníku CWL Pro League z týmu Envy budou chtít navázat na poměrně slušnou formu z divizní části. Co čekat od Evil Geniuses, to těžko říct. Zatím předváděli nepřesvědčivé výkony a nic nenapovídá tomu, že by se něco mělo změnit.

Skupina D je asi nejvyrovnanější. O nejlepší pozice se poperou týmy jako Midnight Esports, UYU, Team Heretics a Excelerate GG. Osobně bych favorizoval UYU, kteří mají stoupající tendenci výkonů a z těchto celků mají nejvíce zkušeností. Jak ale víme, Major je zapeklitá soutěž plná překvapení.

Na CWL London se můžete těšit od 3. – 5. května.

Zdroje: twitter.com/CODWorldLeague
gfinity.net

Petr Utíkal

Článek napsal Petr Utíkal

Streamer s láskou k esportu, vášnivý tenista a snažící se student.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nahrávám…

0

Zanech zde svůj názor