in

Rozlosování skupin kvalifikace CWL Pro League

Dvacet osm týmů zabojuje o dvanáct pozic v letošních ročníku CWL Pro League.

Čtyři týmy už mají svůj post jistý. OpTic Gaming, eUnited, Splyce a Luminosity už čekají v lize na zbylých 12 týmů, které se letos poperou o titul na CWL Champs.

 

První dva týmy z každé skupiny se automaticky kvalifikují do ligy. Třetí, čtvrtá a pátá místa si to rozdají v bracketech o poslední postupové spoty.

 

Tento rok je CWL plná změn a nových týmů. Ve skupině A můžeme čekat dominanci Team Reciprocity a Team Sween. Faze Clan se na prvním majoru sezóny moc nepředvedl a tak je jejich forma na kvalifikaci záhadou. Jakoby toho pro Faze organizaci v poslední době nebylo málo, jejich CWL „béčko“ bude bojovat s „áčkem“ ve stejné skupině. Překvapit se pokusí Mazer Gaming, Team Devine a ne přilíš přesvědčiví Enigma6.

 

 

Skupina B už nabídne o něco zajímavější duely. Favoritem budou jednoznačně Lightning Pandas a Team Envy. Tainted Minds se už nějáký ten pátek trápí a zatím nic nenasvědčuje, že by to zde mělo být jinak. Jestli naváží kluci z Heretics na dobrý výkony z Las Vegas? To je otázka. Skupinu doplní týmy Fact Revolution a Giants.

 

Ve skupině C by neměl být o prvních dvou spotech pochyb. Str8 Rippin ukázali na Majoru, že je s nimi potřeba počítat a možná se jich i obávat. 100 Thieves mají obrovský potenciál, nicméně zatím zůstávají za očekáváním. Potrápit jasné favority budou chtít týmy Pittsburgh Knights, zatím dobře hrající ExcelerateGG, Midnight Esports, Overtime a Outcold Gaming. V této skupině bude jistě místo pro překvapení.

 

Skupina D bude od začátku našlapaná. Jeden z papírově nejsilnějších rosterů Red Reserve se bude chtít po nepodařeném Majoru ukázat. V cestě jim budou stát Evil Geniusses nebo třeba Mindfreak. Sedmičku týmů této skupiny poté doplní UYU, Imperial, Movistar Riders a Nation of Power.

 

Skupinová fáze kvalifikačních bojů o post v letošní CWL Pro League startuje 16. ledna.

 

 Petr Utíkal

Zdroj : https://www.majorleaguegaming.com,

Twitter : @CODWorldLeague

Petr Utíkal

Článek napsal Petr Utíkal

Streamer s láskou k esportu, vášnivý tenista a snažící se student.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nahrávám…

0

Zanech zde svůj názor