in

Secret vítězí na ESL One Katowice 2019

Dnes se ohlédneme za vyřazovací částí polského turnaje.

V Upper Bracketu se nejprve bojovalo o postup mezi nejlepší tři týmy. První duel proběhl mezi týmy Secret (Nisha, MidOne, Zai, Yapzor, Puppey) a Ninjas in Pyjamas (Ace, Fata, 33, Saksa, ppd). Secret vyhráli s přehledem 2:0 a opět ukázali svou dominanci. Druhé klání bylo velice těsné. Utkaly se celky Fnatic (MP, Abed, iceiceice, DJ, Jabz) a Gambit Esports (Daxak, Afoninje, AfterLife, Immersion, Fng). Hráči Gambit Esports navázali na úspěchy z posledních týdnů a podařilo se jim zdolat Fnatic ve velmi vypjatých hrách 2:1. Oba vítězné celky se střetly ve finále Upper Bracketu. Papírově silnější tým Secret ukázal svou sílu a rozprášil Gambit 2:0.

Mezitím se Lower Bracketem protloukli úřadující mistři světa OG (iLTW, Topson, Ceb, Jerax, Notail). Na konci je však čekali Rusové, kteří si chtěli spravit chuť a podívat se do grandfinále. Pokud uvážíme výkony týmů v poslední době, měl mírně navrch tým Gambit. To se také potvrdilo a ve dvou čtyřicetiminutových hrách zdolali Rusové OG 2:0.

Velké finále bylo velmi jednostranné. V každé hře se Gambit Esports prvních dvacet minut dařilo, poté se ale hra otočila a vítězství si odnesl tým Secret. Secret tedy vyhrává celý turnaj a odnáší si domů 125 000 $.

Zdroje: dotesports.com

Michal Mašika

Michal Mašika

Článek napsal Michal Mašika

Redaktor Esportsmagazin.cz, nadšenec do esportu, programování a fotbalu.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nahrávám…

0

Zanech zde svůj názor