in

Shanghai Dragons propouští většinu týmu

Fanoušky čínského týmu Shanghai Dragons zastihla nečekaná zpráva. Vedení týmu se totiž rozhodlo hned osm z jedenácti členů původní sestavy z tým vyhodit. Proč? Zaznamenali totiž dosud nevídaný rekord a to takový, že se jim „podařilo“ prohrát všech 40 ligových zápasů. Shanghai Dragons, tým vlastněný domácí značkou NetEase včera na svém Twitteru oznámili, že sestavu opouští hned osmička hráčů, kterými jsou:

  • Cheng „Altering“ Yage
  • Xu „Freefeel“ Peixuan
  • Chen „Fiveking“ Zhaoyu
  • Jing „Roshan“ Wenhao
  • Liu „Xushu“ Junjie
  • Chon „Ado“ Gi-hyeon
  • He „Sky“ Junjian
  • Kim „Daemin“ Dae-min

„Za celý tým Shanghai Dragons děkujeme za vaše odhodlání a přispění do týmu během první sezóny Overwatch ligy. Navždy budete součástí naší dračí rodiny, přejeme vám do budoucnosti jen to nejlepší“– takto se k celé věci vyjádřil mluvčí organizace.
Aby toho nebylo málo, tak nezůstalo jen u hráčů, tým také opouští trenér Son “Kong” Jun-Young a analytik Jia Jia. Zbylá trojice hráčů Lu “Diya” Weida, Kim “Geguri” Se-yeon, a Lee “Fearless” Eui-seok tak nyní musí čekat, až se vedení podaří najít adekvátní náhradu.

Po prohraných 40 zápasech to ani nemohlo vypadat jinak a vedení nemělo na výběr. Dokonce se objevují spekulace, že někteří z hráčů dokonce požadovali, aby byly propuštěny. Problémy v komunikaci a synergii tak ovlivnily celý tým už od samotného začátku a nepomohlo tomu ani různé měnění hráčů počas celé sezóny.

Přestupové okno je nyní otevřené a každý hráč bez smlouvy se stane volným už od 9. září. Týmy tak mají až dosud možnost vyjednávat se současnými hráči o nových smlouvách.
Jak to však bude se samotnými šanghajskými draky, zda se jim podaří soupisku doplnit, nebo to bude znamenat jejich konec na poli Ovewatche, na to si budou muset fanoušci zatím počkat.

Zdroje: dotesports.com

 Radim Minář

Článek napsal Radim Minář

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nahrávám…

0

Zanech zde svůj názor