in

Simp nahrazuje JKapa u eUnited

Organizace eUnited se rozhodla postavit Jordana “JKap” Kaplana mimo aktivní službu a nahradit ho mladíčkem Simpem.

Lidem z eUnited asi došla trpělivost s nynějším složením týmu, které má podle papírových předpokladů obsazovat na turnajích nejvyšší příčky. Celkem nečekaně tyto neúspěchy odnesl dvojnásobný světový šampion JKap, který patří v kompetitivním Call of Duty k veleúspěšným veteránům. EUnited sice získali druhé místo na CWL Las Vegas a dokázali vyhrát pět ze sedmi svých úvodních zápasů v lize, ale chemie se vytratila. Nepomohli tomu ani zprávy, že změna v týmu se chystala už před Fort Worth.

Nahradit ho má Chris “Simp” Lehr, kterému se povedlo na CWL Fort Worth vyhrát open-bracket soutěž, ve které získal víc než 75 000 $. Byla to jeho první offline akce vůbec a můžeme mluvit o splněném snu jednotlivce, když kromě jeho výhry získal draft jedné z nejlepších organizací na scéně.

Na tom samém turnaji si eUnited procházeli peklem, když se trápili už ve supinové fázi a následně vypadli v souboji s 100 Thieves.

JKap tak z týmu úplně nevypadává, ale zůstává v roli náhradníka. Mladá posila se pokusí ukázat už příští týden v pokračování CWL Pro League.

Zdroje:
twitter.com/eUnited
dotesports.com (foto)

 Petr Utíkal

Petr Utíkal

Článek napsal Petr Utíkal

Streamer s láskou k esportu, vášnivý tenista a snažící se student.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nahrávám…

0

Zanech zde svůj názor