in

SK Gaming se vrací mezi elitu!

Organizaci jako je právě SK Gaming asi není třeba nijak představovat. Na poli poli League of Legends není žádným nováčkem a právě v této MOBA hře se řadila mezi špičku a to i díky jejich ikonickému hráči, kterým byl španělský midlaner Carlos „ocelote“ Rodríguez Santiago, který nyní šéfuje týmu G2 Esports.

 

Když však sekce SK Gaming v roce 2015 z nejvyšší evropské ligy vypadla a o rok později skončili dokonce i v druhé lize, zdálo se že organizace s podporou této hry skončí. Opak je však pravdou.

Nová sestava, nová naděje a zbývalo už jen jediné a to dostat se zpět mezi elitu. Pokusili se toho dosáhnout přes německou Premier Tour, kde se tým okamžitě dostal na špičku. Jejich účast na European Masters však tak dobře nedopadla a zdálo se, že velké naděje byly pryč. Jejich motivační dopis, společně s přihláškou do nejvyšší soutěže byl tak kvalitní, že se Riot rozhodli jim jejich přihlášku přijmout.

 

 

Nyní však k samotné nové sestavě. Neuvidíme v ní žádné hvězdné jméno, avšak úplní nováčci to samozřejmě nejsou. Jako první tu máme toplane, kde bude působit Jorge ‚Werlyb‚ Casanovas. Toho jistě někteří znají, protože si v lize již zahrál a to v sestavě Giants Gaming. Dále tu máme jungler a AD Carry. Na těchto postech se objeví Oskar ‚Selfmade‚ Boderek a Juš ‚Crownshot‚ Marušič, dvojice, která byla naposledy viděna právě vedle Welyba v sestavě MAD Lions. Zbývá nám tedy midlane a samozřejmě support. Těchto dvou rolí se zhostí dva korejští hráči Choi ‚Pirean‚ Jun-sik a Han ‚Dreams‚ Min-kook.

Sestavě má k úspěchu pomoci i bývalý kouč Unicorns of Love, Sheepy, který již několikrát ukázal, že z nových hráčů umí rychle udělat ty potřebné tahouny.

 

 Radim Minář

Zdroje: dotesports.com

Článek napsal Radim Minář

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nahrávám…

0

Zanech zde svůj názor