in

SKT urgentně hledá nové junglery

SK Telecom T1 má za sebou jednu z nejhorších sezón ve své historii v League of Legends, takže to, že se nyní zaměřuje na hledání nových talentů dává rozhodně smysl.

Jedna z rolí, kde potřebují novou posilu je právě na místě junglera a oko vedení hned zamířilo na bývalého hráče SKT, kterým je Han “Peanut” Wang-ho. Tuto zprávu vydalo oficiální korejské esportové mediální stránky Inven. Peanut ve svém působení v SKT dokázal vyhrát MSI v roce 2017 a účastnil se finále světového šampionátu. Poté však odešel do Kingzone DragonX, kde se připojil k bývalým spoluhráčům, kterými jsou Kim “PraY” Jong-in a Kang “GorillA” Beom-hyeon se kterými dříve působil v ROX Tigers, než vstoupil právě do SKT.

 

 

SKT tak nyní zahájili s Kingzone jednání o Peanutově dalším působení. Musí se však počkat na oficiální potvrzené zprávy o výsledcích těchto jednání. Podle zprávy na webu Inven však zatím jednání trvala asi hodinu.

Peanut však není jediným hráčem, který je v hledáčku trojnásobných mistrů světa. Zdá se, že projevili zájem o další dva nejmenované hráče, ale jeden z nich již jejich nabídku odmítl a ten druhý zatím nepřišel s jasnou odpovědí.

 

Sám Peanut strávil v SKT pouze jeden rok, ale i přes to patří mezi nejoblíbenější hráče, kteří kdy hájili barvy tohoto korejského týmu a to hned za legendárním Fakerem. Možnost, že se tito dva opět postaví vedle sebe jistě nenechá chladným nejednoho z fanoušků, ale nesmíme zapomenout, že zatím není nic konkrétního rozhodnuto.

 

 Radim Minář

Zdroje: dotesports.com

Článek napsal Radim Minář

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nahrávám…

0

Zanech zde svůj názor