in

Skupinová fáze na OGA Dota Pit Minor

Dnes si zrekapitulujeme skupinovou fázi čtvrtého Minoru sezóny, jež se koná v chorvatském Splitu.

Na tomto turnaji není skupinová část tak důležitá, jako na některých jiných. Všechny týmy totiž ze skupin postupují, jedná se pouze o rozřazení do play-off. První tým ze skupiny A hraje s posledním týmem skupiny B, a tak podobně.

Skupina A

V této skupině dominovali Číňané z Royal Never Give Up (Monet, Setsu, Flyby, Lanm, Ahfu). Šokující výsledek předvedli BOOM ID (Dreamocel, Mikoto, Fbz, Jhocam, Khezcute), jenž se umístili na druhém místě před Ninjas in Pyjamas (Ace, Fata, 33, Saksa, ppd). Poslední příčku obsadil celek Gambit Gaming (Daxak, Afoninje, AfterLife, Immersion, Fng), který před pár měsíci předváděl velice dobré výkony, tentokrát tomu tak nebylo.

Skupina B

Skupině B vládl švédský tým Alliance (Madara, Qojqa, Boxi, Taiga, Insania), který předváděl velice dobrou Dotu. Stejně jako ve skupině A, i ve skupině B obsadili druhou příčku outsideři, tentokráte Majestic Esports (K1, Chris Brown, Wisper, Dunha1, Yadomi). Naprosto neznámý tým dokázal projít jihoamerickou kvalifikací a nyní porazit velikány jako EHOME (END, Ferrari_430, Xiao8, Xinq, y´), kteří se umístili hned za nimi a Forward Gaming (Yawar, CCnC, Sneyking, MSS, Kitrak), na které zbyla poslední příčka.

Průběh turnaje bude nepochybně velice zajímavý, jelikož úplně každý tým má šanci na vítězství. Jisté je, že uvidímě velké množství kvalitní Doty.

Zdroje: youtube.com

Michal Mašika

Článek napsal Michal Mašika

Redaktor Esportsmagazin.cz, nadšenec do esportu, programování a fotbalu.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nahrávám…

0

Zanech zde svůj názor