in

Slovenský Esportic zve na turnaj v CS:GO a Clash Royale

Milovníci her Counter Strike: Global Offensive a Clash Royale se začátkem prosince sjedou do slovenského města Turany, které bude hostit první ročník turnaje ESPORTIC LAN TOURNAMENT. V něm se utká celkem šestnáct CS:GO týmů a stejný počet hráčů Clash Royale. Hrát se bude o věcné ceny a na své si přijdou také diváci, pro které organizátoři spolu se svými partnery připravili několik doprovodných aktivit. Esports Magazín se rozhodl akci podpořit a stal se hlavním mediálním partnerem.

 

Pokud byste chtěli přihlásit svůj tým do hry CS:GO, bohužel vás musíme zklamat, neboť kapacita turnaje je již naplněna. A to i přesto, že pro velký zájem museli organizátoři rozšířit maximální počet týmů. Nicméně na místě se nebudete nudit ani jako fanoušci. „Som rád, že práve ďalšie mesto na Slovensku vstúpi do sveta esportu, snáď sa nám podarí na túto akciu prilákať čo najviac obyvateľov tohto novovzniknutého města. Teším sa na túto akciu. Pre šírokú verejnosť budú pripravené súťaže, rôzne stánky, bohaté občerstvenie a samozrejme zážitok z esport podujatia,“ říká pro Esports Magazín organizátor akce Adrán „Drobexxx“ Štípala. Kromě toho si diváci budou moci vyzkoušet virtuální realitu či otestovat nabušené herní sestavy.

 

Zároveň se bude jednat o významnou událost i pro Esports Magazín – půjde o první turnaj, kterého se zúčastní jako hlavní mediální partner. „Jsme rádi, že můžeme podpořit organizátory akce z Esportic, a věříme, že si na své přijdou hráči i návštěvníci. Zároveň pro hráče budeme mít speciální cenu i po skončení turnaje, nicméně detaily si zatím nechám pro sebe,“ říká Jiří Sedláček, zakladatel Esports Magazínu.

Turnaj proběhne v sobotu 8. prosince v Turanech v městském kulturním středisku. Jeho brány se otevřou již v 8:00. Vstup je zdarma. Místo akce najdete ZDE.

 

 Martin Roháček

Jiří Sedláček

Článek napsal Jiří Sedláček

Zakladatel EsportsMagazin.cz, fanoušek esportu, VR, blockchainu a kryptoměn.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nahrávám…

0

Zanech zde svůj názor