in

SoOn přestupuje z Los Angeles Valian do neznámého týmu

Terence “Soon” Tarlier, hráč týmu Los Angeles Valiant přestupuje do neznámého týmu v Overwatch League, jak včera oznámila sama organizace Los Angeles.

 

Ale SoOn není jediný, kdo tým opouští. Přidávají se k němu i dvojice trenérů Julien “Daemon” Ducros a Jordan “Gunba” Graham. „SoOn i oba trenéři odvezli klíčovou práci za tým LA Valiant v pacifické divizi Overwatch League. Přejeme všem jenom to nejlepší, když reprezentují své domovské země na mistrovství světa i mimo něj,“ takto se k celé věci vyjádřil generální ředitel LA Valiant Noah Whinston.

 

SoOn se stal nedílnou součástí LA Valiant ihned po jeho příchodu do týmu v říjnu loňského roku. Stal se známí za hraní postav jako Tracer, nebo Widowmaker. Především v jeho bývalém působišti, ve francouzské organizaci Rogue se díky těmto hrdinům proslavil.

 

Do druhé sezóny tak SoOn bude chtít vstoupit s vlastním týmem, ten však ještě na seznamu týmů nebyl potvrzen. Pařížský slot je vlastněn DM Eports, globální esportovou zábavní a investiční společností.

 

Na seznam však nebyly jmenováni žádní členové, nebo hráči. Další expanze Overwatch League franšízy začala oznamovat nové přírůstky, ale nikdo neuveřejnil své dokončené sestavy. Období projednávání sestav pro Overwatch League tak stále pokračuje.

 

Začátkem tohoto měsíce Blizzard oznámil, že liga bude pokračovat od 14. února a to se dvaceti týmy, kteří se utkají ve 28 zápasech. Dlouhé přestávky pak mají hráčům poskytnout čas na odpočinek a setkávání se s fanoušky mezi etapami.

 

Zdroje: dotesports.com

 Radim Minář

Článek napsal Radim Minář

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nahrávám…

0

Zanech zde svůj názor