in

Spectator mode přichází

Brzy se dočkáme nového diváckého módu v Battle Royale.

Studio Epic Games započalo testování nového diváckého režimu pro mód Battle Royale. Email, který studio rozeslalo tvůrcům videí, streamerům či profesionálním hráčům oznamuje privátní event pro testování právě dané novinky v podobě spectator (diváckého) módu.

Tento krok je vnímán velmi pozitivně, protože po možnosti sledovat jiné probíhající hry než jen vaši současnou, volala komunita Fortnite již delší dobu. Čas od času se dokonce ve hře objevil bug, kde se hráčům zobrazila možnost připojení do hry jako divák. Jednalo se však o funkci, která nebyla naprogramovaná. Nyní to vypadá, že testování započne v únoru, a tak si budeme muset chvíli počkat než se samotný mód objeví ve hře. Drby a klepy z internetu, zejména ze serveru Reddit se ale ukazály jako pravdivé a my se můžeme těšit na únorový update.

Informace o testovacím eventu měla být spíše interní záležitost, avšak menší youtuber BlueNightEdgar zveřejnil tuto vzájemnou komunikaci s herním studiem na svých sociálních sítích. Předpokládá se, že pozvání obdržel z důvodu, že je místní. Je tak pro něj jednodušší se na event dostavit.

Všichni pevně věříme, že se to tentokrát podaří a spectator mode bude opravdu vylepšením hry a nebude podléhat takovým bugům a jiným neduhům jako nešťastný Replay mode. Ten ve hře slouží jen jako pomyslný záznam, kde nemůžete brát v potaz například čísla poškození, protože je hra nezobrazuje správně.

Dalším krokem, který by mohlo herní studio zvážit je killcam (záznam vlastní eliminace z pohledu protivníka).

 

Zdroje: youtube.com/MrShaun

Prokop Krčma

Článek napsal Prokop Krčma

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nahrávám…

0

Zanech zde svůj názor