in

Ssong opouští TSM

Po zklamání v uplynulé sezóně 2018 dnes vedení TSM oznámilo, že cesty s jejich trenérem Kim “SSONG” Sang-Soo se rozdělily.
Ačkoliv tak SSONG projevil odhodlání a po celý rok velmi usilovně pracoval, tak se nakonec s týmem shodli na tom, že TSM pro něj nebyly to pravé, jak napsalo vedení organizace ve svém oznámení.

Navzdory tomu, že SSONG v letošním roce nezískal s týmem vítězství v NA LCS, tak se zdá, že odchází v dobrém a děkuje organizaci, hráčům, ale i fanouškům.
Jako jeden z nejsilnějších trenéru v roce 2017 když v Immortals získal ocenění pro nejlepšího trenéra splitu, se dostal právě do TSM během masivní přestavby jejich týmu.

Novou akvizici později oslavovali fanoušci týmu i samy odborníci, avšak rychle nastaly problémy, když započal svou funkci v NA LCS Spring splitu. Nesprávná komunikace nakonec vede k tomu, že SSONG byl vyřazen z tréninků TSM, přičemž jak Ham “Lustboy” Jang-sik, tak bývalý trenér týmu Parth Naidu, plní své role neustále po celý rok

SSONG se však v na stage vrátil a to v sedmém týmu jarního splitu poté, co Riot povolil týmům mít u sebe hned dvojici trenéru. Navzdory nárůstu výkonů během letního splitu se TSM nepodařilo kvalifikovat na světový šampionát, když v regionálním finále prohráli proti Cloud9.

Zatím není známo, kde v příští sezóně SSONG zakotvi, ale existuje hned několik týmu přímo v NA LCS, které potřebují nového trenéra a to včetně CLG, nebo Clutch Gaming.

Zdroje: dotesports.com

 Radim Minář

Článek napsal Radim Minář

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nahrávám…

0

Zanech zde svůj názor