in ,

St. Jude’s Play Live charitativní event

Pro lidi, kteří pravidelně sledují Twitch.tv a Fortnite sekci, nemusím dětskou nemocnici St. Jude představovat. Jedná se o nemocnici, která se stala oblíbeným cílem charitativních streamů a eventů, zejména v podobě jmen jako Ninja či DrLupo.

Osobně mě napadla teorie, že DrLupo pracoval dříve právě v této nemocnici než se vydal na dráhu streamování (doktor Lupo se mu neříká náhodou, v minulosti opravdu sloužil v nemocnici). A právě tato nemocnice, která má oddělení specializované na léčbu dětské rakoviny a velký výzkum v oblasti léčiv, se snaží podpořit své aktivity prostřednictvím hry Fortnite a s tím spojené Twitch komunity, oboje tak oblíbené právě u jejich mladších pacientů.

Nyní se bude konat první event – Play Live, který přímo spolupořádá právě zmíněná nemocnice. Konat by se měl v místě, kde nemocnice sídlí, a to sice v americkém Memphisu. Vše proběhne mezi 24. – 26. dubna a přítomno by mělo být přes 30 celosvětově známých Fortnite hráčů a streamerů ostatních her. Hlavním programem pak bude streamování her a aktivit zejména pro děti. Profit z živé show půjde přímo na charitativní účet nemocnice St. Jude, stejně jako tomu bylo již v minulosti.

Z osobností, které se mají dostavit vyjmenuji právě DrLupo, LobosJr (Youtube), BloodyFaster (Twitch), IAmBrandon (Twitch) a MrsDrLupo.

Na závěr bych uvedl, že DrLupo se určitě bude snažit překonat svůj předchozí rekord, který čítá přes 1.3 milionu dolarů za minulý rok, který daroval ve jménu St. Jude’s nemocnice. Díky této částce je veden jako nejštědřejší ze všech svých herních kolegů.

Foto: tubefilter

Prokop Krčma

Článek napsal Prokop Krčma

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nahrávám…

0

Zanech zde svůj názor