in

Staň se samurajem ve hře od G2 Esports

Světově známá organizace G2 Esports nyní představila svou vlastní internetovou free to play hru, která nese název Samurai Arena. Hra obsahuje pět levelů, z nichž každý má tři úrovně a na konci čeká boss. Ve hře ovládáte miniaturního samuraje s maskou G2, který bojuje proti vlnám nepřátel. Nepřáteli vám jsou další samurajové, lukostřelci, nebo dokonce později i sumo zápasníci.

Samotné levely jsou propojeny a popisují historii organizace G2 s rozdělením podle roku, se zaměřením na League of Legends tým. Příběh začal Carlos “ocelote” Rodríguez Santiago, bývalý hráč League of Legends, který tuto organizaci založil a v jejím vedení pokračuje i v současnosti.

Samurai Arena obsahuje samozřejmě taky žebříček, kam se každý hráč ukládá, aby tak mohl porovnávat svoje skóre nejen s přáteli, ale i se všemi ostatními. Chcete-li však získat přístup do tabulky, musíte svůj profil autentizovat s účtem na Twitchi. Hráči, kteří však Twitch nemají, nebo se přes něj prostě přihlašovat nechtějí, tak mají možnost tuto nabídku přeskočit, ale jejich skóre se následně nebude ukládat do žebříčku.

Při oslavě spuštění Samurai Arény se G2, společně s jejich sponzorem Logitech rozhodlo uspořádat pro všechny hráče menší soutěž. Hráči mají čas do pondělí 24. září do 17:00 hodiny na to, aby nasbírali nejvíce bodů do žebříčku. Trojici nejlepší pak odmění různými cenami.

Zdroje: dotesports.com

 Radim Minář

Článek napsal Radim Minář

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nahrávám…

0

Zanech zde svůj názor