in

StarSeries i-League Season 6 má překvapivé čtvrfinalisty

V Kyjevě se v základní části zrodila spousta překvapivých výsledků.

 

V prvním kole skupinových zápasů překvapili CyberZen australské Renegades, evropští Imperial potom Hellraisers. ENCE si poradili s TyLoo 16:6, North porazili OpTic 16:7. Fragsters si v prodloužení došlápli na BIG, stejně tak NRG na Vega Squadron. Zajímavý zápas sehráli Gambit proti compleXity. Vyrovaný zápas šel nakonec na stranu Gambit poměrem 16:14. Mousesports se trápili proti Sprout, ale i oni dotáhli svůj první zápas na turnaji do vítězného konce. 16:14.

 

Druhý hrací den začali OpTic lépe. Poslali BIG na skóre 0-2 a to rozdílem třídy. CompleXity ne a ne začít hrát svoji hru. Podlehli Renegades 16:9 a také si zkomplikovali cestu do play-off. Vega Squadron porazili Sprout, TyLoo zase Hellraisers. ENCE byli po druhém dni na skóre 2-0 potom, co porazili Imperial. Mousesports deklasovali CyberZen 16:1 a potvrzovali svoji formu z New Yorku. NRG porazili North a byli také na skóre 2-0. Fragsters si poradili s Gambit a NRG si vyšlápli na North.

 

Třetí den se věci začaly zamíchávat. BIG si poradili s compleXity a ti se tak loučili s turnajem. Stejně tak Sprout, kteří podlehli v prodloužení Hellraisers. NRG přejeli Fragsters 16:5. ENCE se dostali na skóre 3-0 potom, co porazili mousesports 16:12. V dalších zápasech dne dominovali favorité. Renegades porazili TyLoo, Imperial CyberZen, OpTic Vega Squadron a North Gambit.

 

Čtvrtý hrací den se rozhodovalo, kdo postoupí do play-off. Renegades si zajistili místo ve čtvrtfinále výhrou nad Imperial. Fragsters porazili North. OpTic poslali mousesports na skóre 2-2 a ty čekal decider. Hellraisers poslali balit CyberZen, BIG potom TyLoo. BIG byli na skóre 2-2 a čekal je decider proti mousesports. Vega Squadron porazili Gambit a pro ně to také znamenalo, že budou sledovat turnaj už jen z hlediště.

 

 

Byl čas decideru. Vyhrocený zápas mezi BIG a mousesports, ve kterém se objevil v Counter-Striku ne přílis často přítomný trashtalk, na svou stranu urvali BIG v prodloužení poměrem 19:17. Mousesports tedy i přes skvělý začátek v turnaji odjíždějí domů na děleném 9.-11. místě. Dalším postupujícím celkem byl tým North, který si poradil s Imperial 16:11. Vega Squadron překvapivě porazili HellRaisers v zápase o poslední čtvrfinálový spot 16:7.

 

Čtvrtfinálové zápasy tedy vypadají takto. OpTic vyzvou Renegades, ENCE tým BIG, Vega Squadron půjde proti Fragsters a NRG se pokusí překvapit North.

 

 Petr Utíkal

Petr Utíkal

Článek napsal Petr Utíkal

Streamer s láskou k esportu, vášnivý tenista a snažící se student.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nahrávám…

0

Zanech zde svůj názor