in

STYKO bude soutěžit v barvách týmu Cloud9

Na soupisce týmu Cloud9 pro nadcházející zářijový turnaj FACEIT London Major nebude chybět ani evropský zástupce. Konkrétně hráč ze Slovenska Martin „STYKO“ Styk. Jeho hostování z týmu Mousesport se podle oficiální tiskové zprávy prodlužuje až do září.

STYKO a jeho program na září

STYKO tak bude soutěžit s týmem Cloud9 nejenom na londýnském majoru FACEIT, který se koná od 12. září, ale také na turnaji série Pro BLAST v Istanbulu v termínu od 28. do 29. září. Na základě výsledků z těchto eventů se C9 rozhodnou, zda je STYKO pro tým přínosný a zůstane členem i po vypršení této zkušební lhůty. „STYKO velmi rychle zapadl do našeho týmu a vyhovuje požadavkům týmu Cloud9,“ je uvedeno dále v oficiálním oznámení.

Hodnocení STYKA ze strany Cloud9

Od doby, kdy Cloud9 vyhráli poslední major v CS:GO, zkoušeli na tréninzích povícero hráčů. Do stabilní pětky má však v tuto chvíli nejblíže STYKO, a to i vzhledem k jeho výkonům na ESL One v Kolíně nad Rýnem a ELEAGUE CS:GO Premier, kde rovněž reprezentoval tým Cloud9 a velmi rychle se v tomto americkém mančaftu aklimatizoval.

„Od prvního dne nám bylo jasné, že si STYKO zaslouží šanci soutěžit na nejvyšších úrovních. Má neuvěřitelnou schopnost vnímat týmovou hru,“ řekl na jeho adresu trenér C9 Soham „valens“ Chowdbury. „Všichni se těšíme, že na majoru předvedeme skvělý, svěží výkon a STYKO bude jeho významnou součástí.“

Zdroje: dotesports.com , ELEAGUE

 Dominik Wetter

Článek napsal Dominik Wetter

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nahrávám…

0

Zanech zde svůj názor