in

Svět Overwatch vítá nového hrdinu

Blizzard během letošního BlizzConu představil nového hrdinu, který přibude do Overwatch světa, který se jmenuje Ashe. A kdo opravdu Ashe je?

Jde o komplikovanou osobnost. Navzdory tomu, že se narodila do bohaté rodiny, kde rodiče patří mezi významné osobnosti v podnikatelském světě,  Ashe – Elizabeth Caledonia propadla zločinu. Rodiče ji často zanedbávali a často ji nechávali doma samotnou.

Když se později Ashe potkala s Jesse McCreem, její život už nikdy nebyl stejný. Bok po boku páchali jeden zločin za druhým a Ashe si uvědomila, co opravdu chce dělat – překonávat své cíle a utéci. Spolu s dalšími třemi založili Deadlock Gang, jeden z nejproduktivnějších gangů amerického jihozápadu. Díky obchodu se zbraněmi se gang, jehož členem byl i právě McCree ocitl v řadě střetů s jinými zločineckými organizacemi v regionu.

Neustálé násilí mezi skupinami nakonec přimělo Ashe k tomu, aby se pokusila organizace sdružit v pokusu o vytvoření řádu a relativního míru mezi nimi. Ostatní samozřejmě tak úplně toto přesvědčení nesdíleli a nechtěli nutně spolupracovat v tradičním smyslu a tak Ashe nakonec chtěla, aby alespoň nepracovali proti sobě. Pokud by se tak skupiny soustředili pouze na svá území a dál nespolupracovali s donucovacími orgány, mohly by uspět všechny.

Její mírový pakt fungoval a bez zločinných organizací, které by proti ní bojovali, se stala jedním z nejžádanějším a nejznámějším žoldnéřů v historii.
Nyní se ale Ashe setkává s McCreem, který byl zatčen při jedné z operací. Přesto, že je prokázaným vůdcem se zdá, že je s ní těžké spolupracovat. Teď však budeme musel spolupracovat s ostatními hrdiny, aby získala vítězství v Ovewatch.

 Radim Minář

Zdroje: dotesports.com

Článek napsal Radim Minář

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nahrávám…

0

Zanech zde svůj názor