in

Sylas a jeho schopnosti. Opravdu si může přisvojit ostatní ultimátky?

To, že vyjde nový šampión bylo známé už dříve. Riot Games nám ho už představili! Šampión se jmenuje Sylas a pochází z Demácie. V úvodním videu spoustu hráčů znepokojilo, že Sylas používá všechny ultimátní schopnosti ve hře. Je to pravda?

 

 

Riot Games se rozhodlo zase s hrou League of Legends pohnout a vydávají nového šampióna zvaného Sylas. Už vyšlo představení schopností a částečně i jeho příběh. O Sylasovi víme to, že pochází z Demacie. Jeho hlavní charakteristikou je to, že je v řetězech a své řetězy používá i v boji.

 

Pasivní schopnost: Petricite Burst

Po použití kouzla udělí Sylasův následující základní útok poškození do nepřátel v okolí.

 

Q – Chain Lash

Sylas udeří svými řetězi, čímž zraní a zpomalí zasažené nepřátele. Po krátké chvilce vybuchne bod, kde se řetězy kříží a nepřátelé v něm budou ještě více zpomaleni a obdrží další poškození.

 

W – Kingslayer

Sylas skočí k nepříteli, kterému udělí poškození a sám sebe vyléčí. Léčení je vyšší, pokud má Sylas málo HP. Poškození je vyšší pokud má nepřítel málo HP.

 

E – Abscond / Abduct

Sylas skočí na krátkou vzdálenost a získá štít. Během následující chvíle může schopnost použít znovu, čímž udělí stun a poškození zasaženým nepřátelům a přitáhne se k prvnímu.

 

R – Hijack

Sylas krade ostatním šampiónům ultimátky. Nepřátelé své ultimátky stále mohou používat. Sylas nemůže svoji schopnost použít na stejný cíl vícekrát během krátké doby.

Pítr

 

 

 

Článek napsal Petr Dutko

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nahrávám…

0

Zanech zde svůj názor