in

Tfue dostává ban

Američan, člen týmu Faze Clan a jeden z nejoblíbenějších hráčů Fortnite, Turner “Tfue” Tenney byl zasažen dalším suspendováním, nebo dokonce trvalým banem.

Tfue se v posledních několika měsících dostává do větších a větších problémů. První problem nastal v době , kdy mu od Epic Games byl zabanován jeho hlavní účet za prodej účtů, což je samozřejmě zakázáno.

Další takovou událostí, která upoutala pozornost mnoha jeho fanoušků, bylo pozastavení jeho účtu na Twitchi. Stalo se tomu tak na dobu 30 dní poté, co hvězdný hráč nazýval ostatní hráče hanlivým výrazem, ačkoliv sám Tfue později tvrdil, že nešlo o nic rasistického.

Poslední událost však nastala téměř okamžitě poté, co Tfue na svém Twitch kanále dosáhl na 30 000 odběratelů. To pak samozřejmě znamenalo, že to tento jednadvacetiletý hráč nemohl ani pořádně oslavit, tak jak určitě plánoval.

Není přesně jasné jaký důvod tento ban má, někteří na twitteru však uvedli, že Tfue během svých streamů posílá svoje diváky, aby se připojili na stream jiných lidí s menší sledovaností a tam spamovali rasové nadávky.

Po těchto událostech všichni fanoušci čekali, že Tfue vydá na svém YouTube kanálu video, ve kterém by se k dané situaci vyjádřil. Toho se však ale nejspíš nedočkají, protože jeho YouTube byl také odstraněn. Tfue se tak stále k celé věci nevyjádřil a všichni fanoušci čekají, jak to celé dopadne.

 

Zdroje: dotesports.com,

 Radim Minář

Článek napsal Radim Minář

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nahrávám…

0

Zanech zde svůj názor