in ,

The International 8 již v pondělí

Rok se s rokem sešel a opět tu máme svátek pro všechny fanoušky Dota 2, v pořadí osmí The International již zná jména všech účastníků a tak již nic nebrání v jeho zahájení.

Celá akce proběhne od 20. do 25. srpna a to v Rogers Aréně v kanadském Vancouveru, kde se představí 16 nejlepších týmů světa. Před samotným hlavním turnajem však účastníky čeká skupinová fáze, která startuje již zítra 15. srpna. Tato skupinová fáze z 18 týmů vyřadí poslední dva, aby tak vznikla finální šestnáctka účastníků, která bude rozdělena do dvou částí pavouka. Osm týmů bude začínat v Upper Bracketu s možností jedné prohry, dalších osm bude mít nůž na krk po zbytek turnaje kvůli umístění v Lower Bracketu.

Ve skupinách, dvou po devíti týmech, každého čeká BO2 duel s každým ze skupiny. Jak již bylo zmíněno, skupinové boje startují již 15. a končí 18. srpna. Tímto systémem nás tak čeká 20 zápasů každý den, takže se opravdu nebudeme nudit.
Na závěr nesmíme zapomenou na to nejhlavnější, to největší lákadlo na tento turnaj. Řeč je samozřejmě o prize poolu. Ten se každým rokem zvyšuje a každý rok je nejvyšší ze všech světových turnajů, všech herních titulů. Pokud právě nesedíte, tak se rozhodně posaďte, jelikož k tomuto dni je jeho výše 24,281,160 amerických dolarů a co víc, stále roste.

Zdroje: dota2.com

 Radim Minář

Článek napsal Radim Minář

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nahrávám…

0

Zanech zde svůj názor