in

Timothy „Bizzle“ Miller a jeho Fortnite příběh

Timothymu trvalo jen pár zápasů, aby si uvědomil, že nenávidí Fortnite. Dnes ho miluje a zároveň nenávidí.

Zkusil jsem to a pak to okamžitě odinstaloval, vzpomíná Bizzle. Myslel jsem si, že je to až příliš animované. V té době bylo PUBG velmi populární právě kvůli své realističnosti.

Ačkoli Bizzle odinstaloval Fortnite tak rychle, jak ho nainstaloval, hru bylo těžké odstranit z paměti. O pár týdnů později, bez jakýchkoliv důvodů, dal Bizzle hře Fortnite druhou šanci. Momentálně má velice dobrou šanci utržit něco z prizepoolu 30 milionů dolarů na Světovém poháru Fortnite, který se koná v červenci v New Yorku.

Nevím, co se změnilo, možná jsem vyhrál hru nebo tak něco, ale zamiloval jsem se do Fortnite, řekl Bizzle. Během příštích několika týdnů jsem se ocital na hřišti Fortnite více, než na hřišti Counter-Striku. Můj tým mě nutil vybrat si jednu nebo druhou hru, protože jsem nemohl dělat obojí.

Brzy Bizzle našel své místo mezi severoamerickou Fortnite elitou, kde získal přístup k exkluzivním profesionálům, kteří byli zvyklí organizovat scrimy. Někteří z přátel, jako Dylan „Dmo“ Moore nebo Enzo „Enzo“ Simonette, se stali zároveň spoluhráči v Ghost Gaming, ke kterým se Bizzle připojil.

Timothy „Bizzle“ Miller
Zdroj: Epic Games

Navzdory všestrannému humbuku, který Fortnite v průběho roku 2018 zažíval, Bizzle stále nepatřil mezi Fortnite hráče na plný úvazek. Jeho matka Debra vždy tlačila svého syna, aby nejprve získal titul na Penn State v účetnictví.

Ale jakmile Bizzle vyhrál 205 tisíc dolarů v Seattlu, rozhodl se své matce sdělit nepříjemné zprávy.

Den poté, co jsem se vrátil z PAX West v létě 2018, jsem měl začít chodit do školy. Mami, nebudu chodit do školy, řekl jsem. Pokusím se stát hráčem na plný úvazek ve Fortnite a uvidím, jak to půjde. Otočilo se to správným směrem, dodal.

Zavázání k Fortnite naprosto změnilo trajektorii Bizzleova života. Bizzle získal více výher ve Fortnite, než kterýkoli jiný hráč. Druhé místo na finále PAX West Summer Skirmish, čtvrtý v DUO s Dylanem „Dmo“ Moorem na TwitchCon a první na Secret Skirmish.

Bizzle si během devítiměsíčního života soutěžní scény ve Fortnite vydělal více než 500 000 dolarů – více než kterýkoli jiný hráč. Pak však přišel obrat.

Na chvíli jsem nic nevyhrál. Nemůžu uvěřit, že tu hru hraju. Nejspíše jdu hrát znovu Counter-Strike, řekl jsem na jednom ze streamu.

Kouzlo, které přivedlo Bizzla z CS:GO k Fortnite, se pomalu začalo ztrácet. Nejvíce ho znervózňovaly neustále změny, které Fortnite uváděl, ať už napřímo ve hře nebo před turnajem.

Dnes je však naprostou jedničkou ve hře, která se neustále posouvá, což ho nutí znovu objevovat hru každých pár týdnů. Bizzle je unikátním hráčem v tom, že miluje a zároveň nenávidí jednu hru. Uvidíme, kde se jeho cesta bude ubírat. My ho budeme bedlivě sledovat, ale za náš tým mu přejeme mnoho úspěchů v jeho hráčské kariéře.

Zdroje: ESPN.com

Jiří Sedláček

Článek napsal Jiří Sedláček

Zakladatel EsportsMagazin.cz, fanoušek esportu, VR, blockchainu a kryptoměn.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nahrávám…

0

Zanech zde svůj názor