in

TNC podruhé vítězí na WESG

Letos se opět odehrál turnaj World Electronic Sports Games, jenž je podstatně odlišný od jiných turnajů. Zde totiž nehrají klasické týmy, nýbrž celky daných národností, které se kvalifikují ve svém regionu. Pojďme se podívat, kdo zvítězil.

Filipínský tým (Gabbi, Armel, Raven, Tims, Eyyou), jenž WESG vyhrál i před dvěmi lety opět potvrdil své kvality a zvítězil i letos. Do finále ho vedla dlouhá cesta přes jihovýchodoasijskou kvalifikaci, přes skupinu a následně play-off.

Skupinou C prošli celkem hladce se třemi vítězstvími a dvěma remízami. Díky tomu se dostali do čtvrtvinále, kde na ně čekali Brazilci z týmu Canarinho (hFn, 4dr, Tavo, Kingrd, Duster). Filipínci si pohlídali obě hry a s přehledem zvítězili 2:0 a postoupili tak do semifinále.

Tam se střetli s White-Off (Ramzes666, Afoninje, Pasha, Rodjer, Solo), téměř kompletním týmem Virtus.Pro, loňskými vítězi. V první hře jasně dominovali Filipínci a ukončili ji už po 25 minutách. Ve druhé hře jim dali Rusové více zabrat, ale i tak se podařilo TNC zvítězit a dostat se do finále.

Ve finále se utkali s Keen Gaming (Old chicken, , Eleven, Kaka, Dark). První i druhou hru zaslouženě vyhráli Filipínci, jelikož předváděli skvělou Dotu. Číňané nedostali žádnou šanci a TNC se tak mohli radovat z dalšího vítězství na WESG. Získali titul a 500 000 $ k tomu. Na třetím místě se umístili Rusové z White-Off.

Zdroje: twitter.com

Michal Mašika

Michal Mašika

Článek napsal Michal Mašika

Redaktor Esportsmagazin.cz, nadšenec do esportu, programování a fotbalu.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nahrávám…

0

Zanech zde svůj názor