in

Top 3 přestupy, které se udály tuto offseason

Dnes se podíváme na největší přestupy v LoL roku 2018.

V roce 2018 se stalo hned několik zvláštních věcí. Čína se stala nejlepším regionem v League of Legends, Korea přestala vyhrávat mezinárodní turnaje a spousta dalších. Tuto offseason se uskutečnilo mnoho zajímavých událostí. V přestupovém období se staly velké změny, proto vám představím top 3 přestupy, které se staly v této době.

3) Bae „Bang“ Jun-sik do 100 Thieves

Už dávno se ví, že tým SKT T1 měl nejhorší rok v jejich historii, proto také začali někteří z hráčů odcházet. Známá postava kompetitivního hraní v League of Legends Bae „Bang“ Jun-sik se rozhodl, že přijme nabídku a bude hrát za 100 Thieves. Kontrakt byl podepsán 22. listopadu 2018. Je otázka, jestli tento přestup pomůže 100 Thieves a zvýší tak úroveň americké LCS.

 

2) Nicolaj „Jensen“ Jensen do Team Liquid

Bývalý hráč Cloud 9 Nicolaj „Jensen“ Jensen se loučí s týmem, který ho proslavil. Po obrovském comebacku v NALCS se Cloud 9 probojovali společně s Jensenem na Worlds. Jejich jízda byla zastavena až v semifinále, kde prohráli 0-3 s evropským týmem FNATIC. Jensem toužil po změně a té se také dočkal. Dostal nabídku od Teamu Liquid. S touto nabídkou souhlasil Jensen i Cloud 9 a tak Jensen podepsal kontrakt 19. listopadu 2018.

 

1) Rasmus „Caps“ Winther do G2 Esports

Tým FNATIC měl jednu z nejlepších sezón v jejich historii. Bohužel se loučí s týmem dánský mid laner Rasmus „Caps“ Winther. Dostal nabídku od G2 Esports, kterou přijal. Bylo to dilema i pro tým G2 Esports. Oni totiž už svojí hvězdu mají a to je Luka „Perkz“ Perković. Tuto situaci G2 Esports vyřešili zajímavým způsobem. Změnili celkově role a Luka „Perkz“ Perković bude hrát pro další sezónu Ad carry. To znamená, že Caps bude hrát Midlane. Na tuto změnu se velice těšíme a můžeme doufat, že to bude fungovat a Evropa se posune ve světě dál!

 

Zdroj: dotesports.com (fotografie)
Pítr

Článek napsal Petr Dutko

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nahrávám…

0

Zanech zde svůj názor