in

Treyarch představují novou mapu

Fanoušci série Call of Duty se radují, do multiplayeru CoD: Black Ops 4 přibyla nová mapa, kterou je Militia. Tu na svém twitteru oznámily samy vývojáři. Že vám samotná přijde povědomá? I to je dost možné, protože stejnojmennou mapu mohli hrát hráči například v Counter Strike:Source a nutno podotknout, že už na první pohled ji může připomínat.

Militia je poslední multiplayerovou mapou pro Black Ops 4, kterou zatím Treyarch představí. Samotný popis mapy hovoří jasně, „protivládní extrémisté, kteří jsou podporování ruskou stranou skladují zbraně ve vzdáleném regionu Alaskan, nedaleko Beringova průlivu.“

Na základě videa, které vývojáři vypustili do světa to vypadá, že se bude jednat o malou mapu. Jak ale bude nakonec vypadat, na to si budeme muset počkat.

Odhalení mapy Militia znamená, že v novém Black Ops 4 budou hráči moci hrát nejméně 14 multiplayerových map. Ty zahrnují čtyři fanoušky oblíbené remaky – Slums, Jungle, Summit a Firing Range. K nim se přidá deset zcela nových map: Arsenal, Contraband, Frequency, Gridlock, Hacienda, Icebreaker, Morocco, Payload, Seaside a samozřejmě Militia.

Fanoušci Call of Duty čekají na to, aby se dostalo na všechny tyto oznámené mapy. Hra totiž oficiálně vyjde 12. října.

Zdroje: dotesports.com

 Radim Minář

Článek napsal Radim Minář

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nahrávám…

0

Zanech zde svůj názor